mobile
REKLAMA

Wielkie święto technologii - Allegro Tech Days Warszawa!

Wielkie święto technologii organizowane w ramach kampanii społecznej Kręć Kilometry po technologię.

Tomek Dominiczak
Wielkie święto technologii - Allegro Tech Days Warszawa!

W sobotę 16 czerwca na promenadzie stadionu narodowego odbyły się technologiczne targi Allegro Tech Days. Wydarzenie trwało przez kilka godzin i było otwarte dla wszystkich chętnych. Na miejscu zaprezentowano wiele technologicznych nowinek. Swoje stoiska na promenadzie miało kilka różnych firm zajmujących się sprzętem elektronicznym.

W programie imprezy były bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci, które przygotowali specjaliści Allegro Tech. Obecny był również tor testowy najnowszych gadżetów technologicznych. Nie zabrakło też konferencji z ekspertami w dziedzinie najnowszych technologii. Zaprezentowano wiele sprzętów, które jeszcze nie zagościły na półkach sklepowych - między innymi najnowsze drony wyposażone w kamery nagrywające w superostrym 4K czy deskorolki z napędem elektrycznym. Ponadto, nieliczni mieli możliwość porozmawiać z robotem uczącym dobrych manier czy nawet założyć na dłoń robo-rękę.

Na targach goście mogli zobaczyć też całą gamę najnowszych kamer sportowych, gimbali do aparatów, kamer i telefonów, trójkołowych rowerów i motocykli. Na promenadzie odbyły się nawet wyścigi gokartów. Każde z tych technologicznych cudeniek mogło zostać przez odwiedzających przetestowane. Nic zatem nie stało na przeszkodzie by poczuć oraz wypróbować sprzęt i tym samym zdecydować czy warto przeznaczyć na niego swoje pieniądze.

Celem całej imprezy było bliskie spotkanie z najnowszą technologią i porozmawianie z tymi, którzy o supergadżetach wiedzą najwięcej. O poziom dyskusji na konferencjach zadbał ekspert technologiczny Kuba Klawiter, autor programu TechWeek na YouTubie.

Allegro Tech Days Warszawa to nagroda dla mieszkańców miasta za zajęcie drugiego miejsca w ubiegłorocznej kampanii Kręć Kilometry po technologię. W liczbie wykręconych kilometrów na rowerach Warszawę wyprzedziły tylko Pabianice.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda