mobile
REKLAMA

Wiemy, co czeka nas w pogodzie w najbliższym tygodniu

Prognoza pogody na nadchodzący tydzień przynosi wiosenne nastroje, charakteryzujące się ciepłym powietrzem docierającym do Polski – mówi w rozmowie z nami Grzegorz Walijewski, Rzecznik Prasowy IMGW-PIB

Daria Skorbiłowicz
Wiemy, co czeka nas w pogodzie w najbliższym tygodniu

Po weekendzie możemy spodziewać się łagodnych temperatur. W poniedziałek temperatura wzrośnie nawet do 10 stopni, we wtorek spadnie nieznacznie do 8 stopni, natomiast w kolejnych dniach będzie oscylować wokół 9 stopni w środę, 6 stopni w czwartek i ponownie 9 stopni w piątek. Nocne temperatury również pozostaną wysokie, z wartościami dodatnimi, co sugeruje, że aura będzie bardziej wiosenna niż zimowa, mówi Grzegorz Walijewski, Rzecznik Prasowy IMGW-PIB.

Patrząc na opady, jak informuje Walijewski, spodziewać się można niewielkich ilości deszczu. W poniedziałek wystąpią delikatne opady, we wtorek tylko na krańcach zachodnich województwa, natomiast w środę, czwartek i piątek opady będą raczej nieznaczne lub wręcz nie wystąpią.

Wiatr

Wg informacji przekazanych przez Grzegorza Walijewskiego wiatr przeważnie będzie słaby, nie stanowiąc żadnego niebezpieczeństwa w ciągu nadchodzącego tygodnia.

Podsumowując, mamy do czynienia z wiosenną aurą, w początkowej fazie tygodnia możemy spodziewać się niewielkich opadów deszczu, jednak później pojawi się wiele przejaśnień, utrzymując wiosenny nastrój aż do końca tygodnia.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda