mobile
REKLAMA

Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb Ludwiki Wujec

- Dziś odeszła moja Mama, Ludwika Wujec. Miała 83 lata – przekazał wczoraj syn, Paweł Wujec. Ostatnie pożegnanie działaczki opozycji demokratycznej odbędzie się w najbliższą środę 29 maja

NKK
Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb Ludwiki Wujec

- Dziś odeszła moja Mama, Ludwika Wujec. Miała 83 lata Nikt bliski nie mówił do niej „Ludwika”.Mama, Babcia, „Baba”, Stryjenka.Ludka, Ludwisia, Ludeczka.(…) Kochała życie i ludzi. (...)Przez ostatnie lata Mama bardzo tęskniła za Tatą. Mam cichą nadzieję, że teraz znów są razem – napisał wczoraj w mediach społecznościowych syn, Paweł Wujec.

Ostatnie Pożegnanie Ludwiki Wujec odbędzie się 29 maja o godz. 12.15 w Domu Pogrzebowym na Powązkach Wojskowych. - Przewidujemy, że uroczystość potrwa około godziny. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którym Mama była bliska i którzy chcieliby Ją pożegnać.

Dwie prośby praktyczne:

1. Dziś jest pięknie i słonecznie, ale wg prognoz w środę może być różnie. Na wszelki wypadek, zabierzcie ze sobą parasole.

2. Mama kochała kwiaty, ale nie w nadmiarze. Dlatego prosimy, jeśli to możliwe, abyście zamiast kwiatów wpłacili datek na Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca, który wspiera niezależne działania obywatelskie. Mama była jego współtwórczynią i bardzo mu kibicowała – przekazał syn zmarłej.

Ludwika Wujec opozycjonistka z czasów PRL, fizyczka, nauczycielka, żona legendy Solidarności Henryka Wujca.

 

fot. pixabay

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda