mobile
REKLAMA

Wioślarska Liga Mistrzów na Białołęce

Już 17.11.2023 w Warszawie, w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21 razem ze Stowarzyszeniem Olimpijskim Wygrywamy odbędą się zawody w ramach cyklu Wioślarska Liga Mistrzów, na które serdecznie zapraszamy

Informacja prasowa
Wioślarska Liga Mistrzów na Białołęce

Wioślarska Liga Mistrzów to sztafetowe zawody na ergometrach wioślarskich dla uczniów klas 5, 6, 7, 8 szkół podstawowych.


Szkoły zgłaszają do zawodów 4 sztafety, po jednej z klasy 5, 6, 7 i 8. Każda sztafeta składa się 4 osób – dwóch dziewczyn i dwóch chłopców. Uczestnicy będą się ścigać na dystansie 8 minut, w trakcie, którego będą się zmieniać co jedną minutę. Każdy z uczestników będzie wiosłował dwa razy w trakcie wyścigu. Celem każdej sztafety jest pokonanie jak największego dystansu.

Wioślarska Liga Mistrzów odbyła się w: Łowiczu, Siedlcach, Legionowie. Ostatnie zawody w tym roku z tego cyklu odbędą się właśnie w Warszawie.
Podczas każdego wydarzenia zostanie przeprowadzona oddzielna klasyfikacja dla klas 5, 6, 7, 8. Medale oraz upominki od partnerów projektu firmy Dafi i Lestello otrzymają sztafety zajmujące miejsca 1-3 w każdej z kategorii wiekowej, dla 3 najlepszych szkół wręczymy pamiątkowe puchary/statuetki.
Wioślarska Liga Mistrzów pamięta o nauczycielach, trenerach. Podczas każdego wydarzenia w ramach Wioślarskiej Ligi Mistrzów zostaną rozlosowane po 3 vouchery do hoteli Arche o wartości 450 zł dla nauczycieli, trenerów, którzy przyjadą razem z uczniami na zawody.

Po przeprowadzeniu ostatnich zawodów 17.11.2023 w Warszawie, z grona wszystkich uczestniczących szkół w Wioślarskiej Lidze Mistrzów (Łowicz, Siedlce, Legionowo, Warszawa) zostanie wyłoniona najlepsza szkoła, która wygra ergometr wioślarski marki Concept2 o wartości 6000 zł.

Podczas zawodów uczestnicy będą mogli zrobić sobie zdjęcia z medalami olimpijskimi, porozmawiać o sporcie, wioślarstwie a przede wszystkim świetnie się bawić.
Wydarzenie poprowadzi dziennikarz sportowy Radia Zet, komentator telewizyjny i radiowy - Mateusz Ligęza.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszelkimi szczegółami wydarzenia na stronie internetowej https://wygrywamy.org/wioslarska-liga-mistrzow/.(otwiera się w nowej karcie)
Na zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail wlm@wygrywamy.org
Wszelkie pytania prosimy kierować na wspominany wyżej email lub dzwonić pod numer 697 816 499.

fot.UDBiałołęka

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda