mobile

Wolne miejsca w warszawskich żłobkach

Bardzo dynamicznie zwiększa się liczba bezpłatnych miejsc w warszawskich żłobkach. Zawdzięczamy to dwutorowym działaniom miasta – budowie żłobków publicznych oraz pozyskiwaniu miejsc w placówkach prywatnych. Obecnie w 7 dzielnicach wolne miejsca czekają na dzieci.

Informacja prasowa
TAGI
Wolne miejsca w warszawskich żłobkach

M.st. Warszawa kontraktuje miejsca w placówkach niepublicznych w drodze otwartych konkursów, do których przystępują zarówno operatorzy oferujący miejsca w punktach opieki dziennej, klubach dziecięcych i żłobkach średniej wielkości, jak i podmioty tworzące duże żłobki (powyżej 70 miejsc). Pula udostępnionych miejsc w takich placówkach w wyniku konkursów to 2894.

Równolegle kontynuujemy budowę nowych żłobków miejskich. Niedawno otworzyliśmy nowe placówki przy ul. Łaguny (Wesoła) i ul. Cynamonowej (Ursynów).

- Wiemy, że najbardziej atrakcyjnymi żłobkami dla rodziców są te położone blisko domu lub miejsca pracy. Nie zawsze jest to możliwe, ale mamy propozycję dla osób, dla których umieszczenie dziecka w żłobku jest naglące. Oferujemy blisko 250 wolnych miejsc w różnych dzielnicach stolicy – mówi Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy.

Wolne miejsca są w siedmiu dzielnicach: na Bemowie i Bielanach (po 1 lokalizacji), w Białołęce (5 lokalizacji), Rembertowie (1), Ursynowie (5), Wawrze (1) i Wilanowie (3).

Zapraszamy rodziców do skorzystania z oferty tych placówek:

https://zlobki.waw.pl/informacja-o-wolnych-miejscach-w-placowkach/

 

Źródło: UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda