mobile
REKLAMA

Wpadła z nielegalnymi papierosami, chciała wręczyć łapówkę

Bielańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję zatrzymali 50-letnią obywatelkę Gruzji na ulicy Kasprowicza. Kobieta, która posiadała przy sobie ponad 13 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy, zaproponowała funkcjonariuszom 3 tys. złotych łapówki, w zamian za odstąpienie od interwencji. Teraz grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Redakcja
TAGI
Wpadła z nielegalnymi papierosami, chciała wręczyć łapówkę

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją bielańskiej komendy dowiedzieli się o kobiecie, która sprzedaje papierosy bez polskich znaków akcyzy. Postanowili sprawdzić tę informację, dlatego rozpoczęli obserwację okolic bazarów. Na ulicy Kasprowicza zauważyli kobietę posiadającą torby z wyrobami tytoniowymi. Funkcjonariusze przystąpili do kontroli w trakcie której ujawnili 13 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów. 50-letnia obywatelka Gruzji nie chcąc stracić  trefnego towaru zaproponowała policjantom 3 tys. złotych w zamian za zaniechanie interwencji.

Funkcjonariusze zatrzymali 50-latkę oraz zabezpieczyli nielegalny towar. Kobieta usłyszała zarzuty obietnicy udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom publicznym oraz nakłaniania do odstąpienia od czynności służbowych. Grozi jej za to kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda