mobile
REKLAMA

Wspólne śpiewanie hymnu odwołane przez covid

Liczba zakażeń COVID-19 znów dramatycznie rośnie. Jesteśmy w trakcie kolejnej fali epidemii, która z dnia na dzień przybiera coraz to większą skalę. Za moment liczba zachorowań w Polsce przekroczy 10 tysięcy. Wszyscy chcemy uniknąć tego, co działo się już trzy razy w naszym kraju.

Informacja prasowa
Wspólne śpiewanie hymnu odwołane przez covid

Dlatego Zarząd Dzielnicy Ochota podjął decyzję o odwołaniu w dniu 10.11 obchodów rocznicy odzyskania niepodległości.
- Sytuacja epidemiologiczna w Warszawie z dnia nadzień się pogarsza. Nie możemy pozwolić sobie na narażanie naszych mieszkańców. Zgromadzenie w jednym miejscu ponad 500 uczestników, w większości dzieci i młodzieży o słabym poziomie wyszczepienia, jest w tej chwili bardzo ryzykowne. Stąd nasza decyzja. Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się za rok. Apeluję przy tej okazji o odpowiedzialność i ochronę swojego zdrowia - powiedziała pani burmistrz Dorota Stegienka.

W dniu 10 listopada miało się odbyć pod urzędem  z okazji Święta Niepodległości spotkanie młodzieży szkolnej oraz mieszkańców. Uczestnicy mieli wspólnie przejść na Plac Narutowicza i odśpiewać hymn. Impreza została odwołana.

Zarząd dzielnicy zastanawia się nad odwołaniem kolejnych zaplanowanych imprez. O szczegółach poinformujemy w trybie późniejszym.

Fot. UD Ochota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda