mobile

Zajęcia Aqua Zumba na Ochocie

Zaczęła się jesień, jest coraz chłodniej, wietrznie, często deszczowo. Jednak to wcale nie znaczy, że mamy rezygnować z aktywności ruchowej, ze sportu, rekreacji. Tyle, że ze względu na aurę, z pewnością, zmienią się nieco formy tej aktywności. Warto zapoznać się z ofertą Ośrodka Sportu i Rekreacji w dzielnicy Ochota.

Informacja prasowa
Zajęcia Aqua Zumba na Ochocie

Z dniem 1 października 2021 r. do oferty krytej pływalni OSiR Ochota wprowadzono nowe zajęcia – AQUA ZUMBA. Taniec w wodzie pozwala spalić mnóstwo kalorii i ujędrnić ciało, ale także oddziałuje prozdrowotnie na organizm. Polecany osobom z nadwagą, chcącym zadbać o kręgosłup. AQUA ZUMBA dedykowana jest osobom w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej. Przeszkodą do uczestnictwa w zajęciach nie jest nawet brak umiejętności pływania, ponieważ zajęcia odbywają się w wodzie o głębokości poniżej linii ramion.

W dniu 2 października 2021 r (sobota) w obiekcie krytej pływalni OSiR Ochota przy ul. Rokosowskiej 10 rozpoczął się cykl zajęć  w wodzie pod nazwą – AQUA FAMILY. Jest to propozycja zajęć stworzona specjalnie dla rodziców z dziećmi w wieku 4 – 6 lat. Ćwiczenia i proste układy taneczne wykonywane są przy dynamicznej muzyce z wykorzystaniem sprzętu i zabawek wodnych. Dodatkowo w trakcie zajęć wprowadzane są różnorodne gry i zabawy dla najmłodszych i ich opiekunów. Dzieci pokochają wodę, taniec,  ruch.

Aerobic Umysłu czyli Turnieje Szachowe w obiekcie hali sportowej przy ul.Nowowiejskiej 37b odbywają się w niedziele w godz. 10.00 – 15.30  w dniach: 17-10-2021 oraz 21-11-2021.

„Senior starszy, sprawniejszy” – gimastyka w wodzie dla Seniorów w obiekcie krytej pływalni ul.Rokosowska 10 w grupach 15 osobowych 2 x w tygodniu – od września do grudnia 2021 r.

„Senior starszy, sprawniejszy”- gimnastyka na hali dla Seniorów w obiekcie OSiR przy ul. Nowowiejskiej 37 b.

 Zajęcia tenisa stołowego – w obiekcie hali sportowej przy ul. Nowowiejskiej 37b realizowane od 1-10-2021r. do  17-12-2021 r.

Zajecia sa bezpłatne. W przypadku zajęć Aqua Zumby i Aqua Family obowiązuje zakup biletu wstępu na pływalnię.

Bardziej szczegółowe informacje można znakleźć na stronie OSiR Ochota.

Fot. UD Ochota

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda