mobile

Zbliża się wielki festiwalowy weekend w PKiN

Szukasz pomysłu na ciekawy weekend? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! W dniach 3 i 4 lutego 2024 roku Pałac Kultury w Warszawie zamieni się w prawdziwe królestwo smaków. Czekają na nas cztery wyjątkowe wydarzenia, które zadowolą najbardziej wymagających smakoszy i przeniosą nas w klimat egzotycznych kultur!

mat.pras.
Zbliża się wielki festiwalowy weekend w PKiN

Festiwal Azjatycki to wydarzenie dla miłośników kuchni dalekowschodniej. Na stoiskach pojawią się specjaliści, którzy pozwolą nam rozsmakować się w kulinarnych tajemnicach Azji. W trakcie festiwalu będzie można spróbować tradycyjnych azjatyckich potraw a także zapoznać się ze słodkościami znanymi z różnych regionów Azji. Dymiące tajskie stragany, japońskie sushi czy indyjska pakora? A może gruzińskie chaczapuri czy domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą? W Warszawie zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli.

 

Sakura Festival to strefa poświęcona japońskiej kulturze oraz kuchni. Spróbujcie pysznych dań japońskiej kuchni, od delikatnego sushi i onigiri przez puszyste fluffy pancakes, aż po aromatyczny ramen! Nauczycie się pisać po japońsku, a także poznacie tajemnice japońskich mang. Będą czekać na Was japońskie słodycze, mangi, figurki, biżuteria, gadżety i wiele więcej!

Kolejnym festiwalem, który odbędzie się w weekend 3 i 4 lutego w Warszawie, jest Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy. To prawdziwy raj dla łasuchów, miłośników słodkości i kawowych napojów! Podczas festiwalu będzie można spróbować różnych rodzajów kawy z całego świata, a także delektować się wspaniałymi smakami czekolady i słodkości. Znajdzie się też czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała i z dodatkami Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie!

Czwartym wydarzeniem jest Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych. To Festiwal skierowany do prawdziwych koneserów napojów alkoholowych, którzy chcą spróbować różnych gatunków rzemieślniczych trunków. Chmiel, winogrona, miód i wiele innych to temat przewodni w tych dniach! Podczas festiwalu będą dostępne stoiska z rzemieślniczymi piwami, winami z różnych regionów świata, miodami pitnymi czy nalewkami. To doskonała okazja, by spróbować alkoholi, których zwykle nie ma w sklepach, a także spotkać się z ich producentami.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. INFORMATOR STOLICY

Zapraszamy już 3-4.02 na prawdziwie kulinarną rozpustę w sercu Warszawy!

Sobota 12:00-20:00

Niedziela 12:00-18:00

 

Wejście na Festiwal Kawy i Czekolady jest biletowany.

Bilety w tej cenie dostępne w przedsprzedaży: https://tobilet.pl/2024-festiwal-kawy-i-czekolady-w-warszawie.html

Wejście na Festiwal Azjatycki jest biletowany.

Bilety w tej cenie dostępne w przedsprzedaży: https://tobilet.pl/2024-festiwal-azjatycki-w-warszawie.html

Bilet uprawnia do wejścia na 4 festiwale!

Linki do wydarzeń:

Festiwal Azjatycki: https://www.facebook.com/events/372723651958153

Sakura Festival: https://www.facebook.com/events/898442368147107

Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy: https://www.facebook.com/events/1100016181442075

Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych: https://www.facebook.com/events/706734238076829


 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda