mobile
REKLAMA

2. edycja Marketu Świątecznego za nami, a przed nami ostatni weekend targów świątecznych

Już za tydzień Boże Narodzenie. To dla wielu z nas ostatni moment, by kupić niezwykłe i fantastyczne upominki dla naszych najbliższych.

Bartłomiej Gajc
2. edycja Marketu Świątecznego za nami, a przed nami ostatni weekend targów świątecznych

Świąteczne kiermasze są okazją do kupienia oryginalnych prezentów, a także miejscem, w którym spotkamy marki dotąd nam nieznane, których nie znajdziemy na sklepowych półkach. Przykładem może być zorganizowana 9 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki druga edycja Marketu Świątecznego.

Tegoroczny market pod hasłem „Najlepsze prezenty w Warszawie” odwiedziło wielu zainteresowanych. Mogli oni wybierać spośród licznej grupy oferowanych produktów, takich jak m.in. zabawki dla dzieci, dodatki do domu, ubrania i biżuteria, lokalne przetwory polskich producentów i wiele innych. Wyjątkowość oferty, kameralny klimat oraz możliwość uniknięcia sklepowych kolejek pozwalają wierzyć, że za rok doczekamy się kontynuacji tej inicjatywy.

Najbliższy weekend będzie już ostatnią okazją do świątecznych zakupów podczas jarmarków Bożonarodzeniowych.

16-17 grudnia w godz. 12:00-19:00 w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się XXVI edycja targów Mustache Yard Sale, podczas której swoje wyroby zaoferuje 400 projektantów i twórców wyjątkowych ubrań, dodatków, akcesoriów oraz designerskich przedmiotów z całej Polski.

W niedzielę 17 grudnia z kolei odbędą się cztery godne polecenia targi:   

- w godz. 11:00-19:00 przy ul. Zakroczymskiej 12, odbędzie się Wielki Targ Bożonarodzeniowy do Fortecy, na którym oprócz produktów spożywczych będzie można zakupić polskie wina;

- w godz. 11: 00-19:00 w Centrum Kreatywności Targowa, odbędą się kreatywne targi świąteczne – Sztuka Prezentu. Na czym polega inicjatywa i czym różni się od innych przedświątecznych targów?;

- w godz. 12:00-18:00 w barze Studio na Placu Defilad 1, odbędzie się Wielki Antykwariat, czyli książki w cenach już od złotówki i najlepszy wybór winyli;

- w godz. 11:00-19:00 przy ul. Mysiej 3, odbędzie się Łapa Targ III. Miejsce, w którym spotkacie marki najlepszych akcesoriów dla Waszych pupili oraz posłuchacie ekspertów. Będzie to także okazja do wsparcia fundacji poprzez przyniesienie karm, zabawek i innych akcesoriów dla podopiecznych „PIES NA ZAKRĘCIE” Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością.

Bartłomiej Gajc

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda