mobile

„Będziemy walczyć o każdą piłkę i do samego końca”

Już w najbliższą sobotę siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie będą chcieli podtrzymać zwycięską passę. W meczu 3. kolejki II ligi zawodnicy stołecznej drużyny zmierzą się z Bzurą Ozorków.

Marcin Kalicki
„Będziemy walczyć o każdą piłkę i do samego końca”

Podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika w dwóch pierwszych meczach sezonu 2021/2022 odnieśli dwa zwycięstwa: z MMKS Lotnikiem Łęczyca oraz Eneą KKS Kozienice. Teraz chcą pójść za ciosem i dalej piąć się w górę ligowej tabeli. Zawodnicy z Woli zwracają jednak uwagę na inny ważny aspekt. – Przede wszystkim mam nadzieję, że wszyscy będziemy zdrowi i do meczu wyjdziemy w komplecie – mówi Dariusz Bonisławski, libero MOS Wola i dodaje: – Pierwsze dwa sety w Kozienicach wyglądały bardzo dobrze i chciałbym, abyśmy właśnie taką grę pokazali w meczu z Ozorkowem. Musimy grać konsekwentnie i skupić się na swojej grze, a wtedy będziemy groźni dla każdego. Mogę zapewnić, że w sobotę będziemy walczyć o każdą piłkę i do samego końca tak jak walczyliśmy w Kozienicach – zapewnia libero wolskiego klubu.

Bzura Ozorków, piąta drużyna poprzedniego sezonu grupy III, wszystkie dotychczasowe mecze kończyła tie-breakami. Najpierw w Wyszkowie uległa Camperowi, by tydzień później na własnym parkiecie również w pięciu setach pokonać KS Metro Warszawa. Jak będzie tym razem? Zobaczymy w sobotę.

Wszystkie pary 3. kolejki grupy 2 II ligi:

MOS Wola Tramwaje Warszawskie – Bzura Ozorków

KS Metro Warszawa – IŁ Capital Huragan Wołomin

Arka Tempo Chełm – BAS Białystok

KS Camper Wyszków – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

UKS Centrum Augustów – Enea KKS Kozienice

UKS Trójka Międzyrzec Podlaski – MMKS Lotnik Łęczyca

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – Bzura Ozorków odbędzie się w sobotę, 16 października o godz. 18:00 w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. – Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków MOS Wola i nie tylko na nasz mecz. Zapewniam, że nie zabraknie emocji i siatkówki na wysokim poziomie – przekonuje Dariusz Bonisławski. My także zapraszamy wszystkich kibiców na sobotnie spotkanie w wolskiej świątyni siatkówki.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda