mobile
REKLAMA

„Będziemy walczyć o każdy punkt”

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie kolejny mecz w seniorskiej II lidze zagrają w niedzielę w Białymstoku z miejscowym BAS-em. Spotkanie stołecznej drużyny z liderem rozgrywek będzie zwieńczeniem 20. kolejki.

Marcin Kalicki
„Będziemy walczyć o każdy punkt”

Przed tygodniem podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika pokonali we własnej hali w meczu kolejki inną stołeczną drużynę – KS Metro. Teraz będą chcieli sprawić niespodziankę i kolejne trzy punkty zdobyć w spotkaniu z faworyzowanym BAS-em. – Mimo, że na awans nie mamy już szans, udowodnimy, że jesteśmy bardzo mocną ekipą i że możemy wygrać z każdym. Przed nami mecz z liderem i zapewniam, że tam również będziemy walczyć o każdy punkt – mówi Dariusz Bonisławski, libero MOS Wola.

Gospodarze w ostatnich dwóch kolejkach nie stracili nawet seta wygrywając po 3:0 z KS Metro Warszawa i Bzurą Ozorków. Ewentualna wygrana BAS-u znacząco przybliży drużynę do wygrania rundy zasadniczej II ligi.

Mecz BAS Białystok – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrany zostanie w niedzielę, 20 marca w hali sportowej ZSR. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 17:00.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda