mobile
REKLAMA

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”

21 października na ul. Grójeckiej 79 w sali POD OKIEM w Warszawie odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy do zapisów na stronie familie.pl!

redakcja
TAGI
Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”

Gościem specjalnym będzie modelka, aktorka i spełniona mama Agnieszka Maciąg. Przygotowaliśmy dla Was bogaty program warsztatów, wiele konkursów z nagrodami, prezentów i niespodzianek! Będziecie mogli wysłuchać rad położnej i lekarza pediatry, zadać pytania ekspertom oraz porozmawiać z nimi indywidualnie.

Dowiecie się wszystkiego o wspieraniu zdrowia niemowlaka, dbaniu o siebie w ciąży, diecie kobiety w ciąży i jej suplementacji. O tym czy spać z dzieckiem, czy nie? Będziecie mieli okazję poznać, czym jest bankowanie krwi pępowinowej i zrobić zakupy dla siebie i maluszka w atrakcyjnych, niższych cenach. Pokażemy Wam również zachwycającą prezentację zdjęć kobiet w ciąży i niemowląt oraz opowiemy o kulisach takich sesji i w którym momencie warto się na nie umawiać.

Na każdą mamę czeka wyprawka! W podziękowaniu za uczestnictwo mamy dla Was prezent,  znajdziecie w nim m.in. kosmetyki i suplementy dla mamy i dziecka oraz vouchery zniżkowe. Zapraszamy!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda