mobile
REKLAMA

"Białołęcki Volley na plaży". Ciekawy projekt trenerów MOS Wola

Projekt "Białołęcki Volley na plaży" ruszył pełną parą. Za sprawą siatkarskich trenerów związanych z MOS Wola Warszawa - Krzysztofa Felczaka i Jakuba Ślusarczyka młodzież z Białołęki może spędzić przyjemnie i aktywnie czas wolny.  

Marcin Kalicki
"Białołęcki Volley na plaży". Ciekawy projekt trenerów MOS Wola

            - "Białołęcki volley na plaży" to coś więcej niż tylko zwykłe zajęcia. Projekt skierowany jest do chłopców ze szkół podstawowych. Wiadomo, że podczas kwarantanny trzeba było czas spędzać w domu co zakłóciło u najmłodszych powszechny ruch, bieganie, spalanie kalorii. Naszymi zajęciami chcemy zachęcić lokalną społeczność do spędzania czasu wolnego na ruchu na świeżym powietrzu. Zajęcia mają charakter zabawy oraz zdrowej rywalizacji w ćwiczeniach siatkarskich - mówi Jakub Ślusarczyk, współorganizator przedsięwzięcia.

            Co należy mieć ze sobą, aby móc wziąć udział w zajęciach? - Przede wszystkim czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne, dowolny strój oraz kilogram zapału i uśmiechu - dodaje Jakub Ślusarczyk. Treningi dla chłopców z roczników 2007, 2008, 2009 i młodszych prowadzone są na boiskach plażowych Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21. Zajęcia odbywały się będą w cztery kolejne soboty: 20 i 27 czerwca oraz 4 i 11 lipca w godzinach 9:00-12:00. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda