mobile
REKLAMA

„Bieg dla Północniaków na Młocinach”

Już za kilka dni na miłośników czworonogów czeka niezwykłe wydarzenie. W sobotę na Bielanach odbędzie się „Bieg dla Północniaków na Młocinach”. Będzie to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu, jednocześnie pomagając bezdomnym psom.

Marcin Kalicki
„Bieg dla Północniaków na Młocinach”

– Jeśli chociaż trochę biegasz i masz psa, to okazja by świetnie się bawić, obcować z przyrodą, zjeść kiełbaskę z ogniska, wygrać fajne nagrody, dostać różne upominki i dowiedzieć się czegoś o canicross. Dzięki temu, że dystans jest krótki - 3,5 km, każdy ma okazję się wykazać. A na koniec, by już na spokojnie obejrzeć zieloną trasę, przejść się po niej wolnym tempem – zapowiada Barbara Pacholska, organizatorka wydarzenia.

Wydarzenie patronatem honorowym objął Burmistrz Dzielnicy Bielany – Grzegorz Pietruczuk, a Urząd Dzielnicy wsparł je w postaci statuetek i medali. Dla wszystkich uczestników zostały przygotowane pakiety startowe, przekazane przez firmę Husse, w których znajdują się m.in. smakołyki dla czworonogów, jak również osłonki na kamerki, materiały biurowe, owoce oraz medale dla uczestników – właścicieli i ich psów ufundowane przez „Ciacho z sercem”.

Dla najlepszych przewidziane są również dodatkowe nagrody m.in.: karma od Benji’s Planet czy 6 bonów na zakupy do 3rd-pole dla osób, które znajdą się na podium. Za względu na pandemię jest tylko trzydzieści miejsc. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów na stronie: https://virtualrace.com.pl/zawody/info/136. „Bieg dla Północniaków na Młocinach” odbędzie się w sobotę, 12 czerwca w godzinach 8:00-11:00. Start i Meta zlokalizowane są przy ul. Papirusów w Parku Młocińskim.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda