mobile
REKLAMA

BIELAŃSKA NOC BIBLIOTEK

Serdecznie zapraszamy na BIELAŃSKĄ NOC BIBLIOTEK - WYBIERAM BIBLIOTEKĘ, która odbędzie się 30. maja br. (sobota) w godzinach 18:00 - 22:00 w siedzibie biblioteki przy ulicy Duracza 19.

TAGI
BIELAŃSKA NOC BIBLIOTEK

Biblioteki i książki bliskie są sercu Pani Ilony Soi-Kozłowskiej - Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bielany, która chętnie przeczyta gościom wybrane fragmenty ulubionych powieści, opowiadań, a może wierszy? To niespodzianka. Wraz z Panią Iloną Soją-Kozłowską czytać będą Pani Magdalena Lerczak - Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Promocji oraz Pan Daniel Pieniek - Wiceprzewodniczący ww. Komisji.

W trakcie całej Bielańskiej Nocy Bibliotek przybyli goście będą mogli wybierać dla siebie
i swoich bliskich książki na Kiermaszu książek używanych i zabrać je do domu. Organizatorzy zapewniają fantastyczne tytuły i miłą lekturę. Nikt nie dozna zawodu. Jedni uronią łezkę, inni przeniosą się w świat rycerzy i smoków. A nawet dinozaurów. Będzie okazja, aby rozwiązać zagadki kryminalne i poczuć dreszczyk przerażenia. 

Na najmłodszych czeka malowanie buziek. Zamiast Kasi, Ani, Madzi pojawią się wschodnie księżniczki, kwiaty, lwiczki, tygrysice. Zamiast Wojtka, Krzysia, Grzesia – Spiderman, Batman, Dracula. 

Organizatorzy nie zapomnieli też o intelektualistach lubiących wyszukiwanie informacji
w opasłych tomiszczach. To dla nich przygotowano konkurs "Znaszli ten kraj". Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci bonu podarunkowego do Empiku. 

Małym teatromanom polecamy spektakl "Krecik i spodenki" (Teatr Domowy), a dla dorosłych w tym czasie oskarową "Idę". 

W przepięknie udekorowanej sali będzie okazja, aby zatańczyć na balu przygotowanym przez Teatr Złoty Dukat. Tu też nie zabraknie atrakcji – wspólne śpiewanie, korowody, quizy, rozmowy z aktorami. Przebrania mile widziane. 

Kinomaniacy również znajdą coś dla siebie - zapraszamy na projekcje filmów do Kina za Rogiem w Bibliotece. 

 

I uwaga... KONKURS!

Wszyscy do piór!!! Lub jeśli ktoś woli do …. komputera. Biblioteka ogłasza konkurs na krótkie opowiadanie pt. "Moja biblioteka". Termin na dostarczenie prac: od 25 do 30 maja do godz. 22.00. Prace należy złożyć osobiście w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Nr 26 przy ul. Duracza 19. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi na pikniku dzielnicowym
w dniu 13. czerwca. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. bilety do teatru oraz bony podarunkowe do Empiku.  

Regulamin konkursu dostęny na: www.bibliotekabielany.waw.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda