mobile
REKLAMA

„Chcemy zagrać dobrą wolską siatkówkę”

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie już jutro zagrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek II ligi – Polcanex Kobyłka.

Marcin Kalicki
„Chcemy zagrać dobrą wolską siatkówkę”

Po dwóch kolejkach obydwa zespoły mają na koncie po trzy punkty. Siatkarze z Kobyłki pokonali w Wyszkowie bez straty seta Campera i ulegli na własnym parkiecie 1:3 drużynie KS Metro Family Warszawa. Podopieczni trenera Szymona Szlendaka natomiast po porażce z faworytem rozgrywek – UKS Spartą Grodzisk Mazowiecki w drugiej kolejce pewnie pokonali SPS Volley Ostrołęka.

Chcemy zagrać dobrą wolską siatkówkę. Ciężko pracujemy na treningach, skupiamy się na elementach, które gorzej nam ostatnio wychodziły. Z treningu na trening nasza gra wygląda coraz lepiej, co na pewno cieszy w kontekście następnego meczu. Spotkanie nie będzie należał do najłatwiejszych, gramy z beniaminkiem ligi, który całkiem dobrze otworzył sezon. Na pewno przewaga stoi po naszej stronie, gramy u siebie, przy własnych kibicach. Będziemy musieli utrzymać koncentracje i narzucić nasz styl grania od początku spotkania. Warto przyjść na mecz i zobaczyć kawał dobrej siatkówki, którą postaramy się pokazać. Kibiców, którzy mogą się pojawić zapraszamy! Wszyscy na Rogala – zachęca Mikołaj Kobyliński, rozgrywający wolskiego klubu.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – Polcanex Kobyłka rozegrany zostanie w sobotę, 14 października w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:30. Zapraszamy do kibicowania wolskiej ekipie z trybun stołecznego obiektu.

Fot. ze zbiorów autora

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda