mobile

Czy uda się wygrać z faworytem?

W najbliższą sobotę w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 odbędzie się niezwykłe siatkarskie widowisko. W kolejnym spotkaniu rozgrywek II ligi mężczyzn drużyna MOS Wola Warszawa zagra z jednym z faworytów - BAS-em Białystok.

Marcin Kalicki
Czy uda się wygrać z faworytem?

Zespół z województwa podlaskiego jest bardzo trudnym i niewygodnym rywalem. Dotychczas ekipa z Białegostoku rozegrała trzy spotkania (w pierwszej kolejce pauzowała, bowiem z lidze gra dziewięć drużyn), w których dwukrotnie wygrała na własnym parkiecie 3:1 - z obecnym wiceliderem rozgrywek AZS UWM Olsztyn oraz UKS Centrum Augustów, a także pokonując w Warszawie prowadzącą w tabeli Legię 3:2.

Siatkarze MOS Wola Warszawa natomiast po porażce w pierwszej kolejce w derbach stolicy z KS Metro Warszawa 1:3 odnieśli trzy kolejne zwycięstwa z Huraganem Wołomin (3:1), KS MOSiR Huraganem Międzyrzec Podlaski (3:2) oraz Czołgiem AZS UW Warszawa (3:1) i nie zamierzają zwalniać tempa.  

- W tym roku w lidze jest dziewięć drużyn, więc im szybciej znajdziemy czerwoną latarnię tym lepiej dla nas. Będziemy mogli się skupić na play-offach. Mamy za sobą trzy zwycięstwa z rzędu i liczymy, że utrzymamy ten trend. Zapraszam na Wolę - mówi Brian Malangiewicz, kapitan MOS-u.

- Zapraszamy wszystkich na Rogalińską. W sobotę zagramy z faworytem rozgrywek, który po raz kolejny zbudował zespół na awans do wyższej ligi. My mamy najmłodszy zespół w całej stawce, ale też ze sporym potencjałem. Będzie na pewno na co popatrzeć! Liczymy na przybycie i wsparcie kibiców - dodaje Krzysztof Wójcik, trener wolskiej ekipy.

Sobotnie spotkanie rozpoczyna się o godz. 18:00. Wszyscy kibice, którzy przyjdą na halę przy ul. Rogalińskiej 2 przed spotkaniem otrzymają numerek. Podczas przerw pomiędzy setami rozlosowywane będą specjalne nagrody. Zapraszamy.  

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda