Czy uda się wygrać z faworytem?
W najbliższą sobotę w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 odbędzie się niezwykłe siatkarskie widowisko. W kolejnym spotkaniu rozgrywek II ligi mężczyzn drużyna MOS Wola Warszawa zagra z jednym z faworytów - BAS-em Białystok.
Zespół z województwa podlaskiego jest bardzo trudnym i niewygodnym rywalem. Dotychczas ekipa z Białegostoku rozegrała trzy spotkania (w pierwszej kolejce pauzowała, bowiem z lidze gra dziewięć drużyn), w których dwukrotnie wygrała na własnym parkiecie 3:1 - z obecnym wiceliderem rozgrywek AZS UWM Olsztyn oraz UKS Centrum Augustów, a także pokonując w Warszawie prowadzącą w tabeli Legię 3:2.
Siatkarze MOS Wola Warszawa natomiast po porażce w pierwszej kolejce w derbach stolicy z KS Metro Warszawa 1:3 odnieśli trzy kolejne zwycięstwa z Huraganem Wołomin (3:1), KS MOSiR Huraganem Międzyrzec Podlaski (3:2) oraz Czołgiem AZS UW Warszawa (3:1) i nie zamierzają zwalniać tempa.
- W tym roku w lidze jest dziewięć drużyn, więc im szybciej znajdziemy czerwoną latarnię tym lepiej dla nas. Będziemy mogli się skupić na play-offach. Mamy za sobą trzy zwycięstwa z rzędu i liczymy, że utrzymamy ten trend. Zapraszam na Wolę - mówi Brian Malangiewicz, kapitan MOS-u.
- Zapraszamy wszystkich na Rogalińską. W sobotę zagramy z faworytem rozgrywek, który po raz kolejny zbudował zespół na awans do wyższej ligi. My mamy najmłodszy zespół w całej stawce, ale też ze sporym potencjałem. Będzie na pewno na co popatrzeć! Liczymy na przybycie i wsparcie kibiców - dodaje Krzysztof Wójcik, trener wolskiej ekipy.
Sobotnie spotkanie rozpoczyna się o godz. 18:00. Wszyscy kibice, którzy przyjdą na halę przy ul. Rogalińskiej 2 przed spotkaniem otrzymają numerek. Podczas przerw pomiędzy setami rozlosowywane będą specjalne nagrody. Zapraszamy.




















![[Patronat medialny] Już w ten weekend kolejny pokaz „Wielkie Serca” w Multimedialnym Parku Fontann](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/b16891a29855ce61998960be52a6a9c49b4c4800.jpeg)





![[KONKURS] Wygraj najnowszą książkę Marty Zaborowskiej - premiera 1 lipca](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/073dc21a177e593af05937574a505dc2b5bedbc6.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/d16bfc4bd199cda12e0c1c13efa6cda0711f6450.jpeg)
![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5e375e6a24da2e066ad74ba93d6511eb1239e293.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9175df796924cbc775c4c2c80f0f8a83fe3e0a0d.jpeg)















