mobile

Dbasz o swoje piękno zewnętrzne? Zadbaj także o piękno wewnętrzne!

6 lipca 2015 roku rusza akcja „Przebadaj się z Kwiatkiem” organizowana przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz dzielnicy Bielany Tomasz Mencina.

TAGI
Dbasz o swoje piękno zewnętrzne? Zadbaj także o piękno wewnętrzne!

Każda kobieta jest piękna i tak właśnie powinna się czuć na zewnątrz i wewnątrz. Zbliżają się wakacje, a to oznacza czas urlopowy. Badanie cytologiczne trwa tylko 5 minut. Wykorzystaj ten czas i wykonaj cytologię!

Jestem dumna z tego, że  udało się nam przekonać i zarazić naszymi działaniami kolejnych  Partnerów i wspólnie z Centrum Medycznym AstiMed oraz Laboratoriami Baltic Medical  przebadamy 500 kobiet z Warszawy i zwrócimy ich uwagę na problem zachorowalności na raka  szyjki macicy. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji uda nam się zbudować świadomość jak ważne  dla zdrowia jest wykonanie cytologii. - mówi Ida Karpińska, Prezes Ogólnopolskiej Organizacji 

Kwiat Kobiecości. Ida dziewięć lat temu wygrała walkę z rakiem szyjki macicy. Jej działalność  ma na celu uchronienie innych kobiet przed chorobą. Lepiej zapobiegać niż leczyć – wykonaj bezpłatnie cytologię! W Polsce liczba kobiet umierających na raka szyjki macicy jest bardzo wysoka, każdego  roku umiera ok 1700 kobiet. Dlatego tak ważne jest propagowanie akcji mających na celu  przypominanie o profilaktyce zdrowotnej i dbaniu o swoje zdrowie. Wydarzenie ma na celu zmotywowanie kobiet z okolic Bielan, Żoliborza, Bemowa do wizyt u ginekologa oraz  uzmysłowienie im jak ważne jest dbanie o własne zdrowie. 

W ramach akcji przygotowaliśmy 500 bezpłatnych cytologii dla kobiet, które dokonają  telefonicznej rejestracji  pod numerami +48 22 40 40 416 lub 790 259 990 w Centrum  Medycznym AstiMed. Każda kobieta, która wykona cytologię otrzyma upominek od firmy  kosmetycznej AA Intymna, a także będzie mogła skorzystać z 30 % zniżki na konsultację  ginekologiczną w Centrum Medycznym AstiMed. Badania będzie można wykonać bezpłatnie od 6 lipca do 30 września 2015 roku.

Informacje na temat akcji oraz kupony na  bezpłatne cytologie zostaną zamieszczone w lokalnych gazetach „Nasze Bielany” oraz  „Informator Stolicy”, w lokalnych serwisach internetowych oraz Urzędach Dzielnicowych.

To jest czas na Twój krok!

Rak szyjki macicy w początkowym etapie przebiega bezobjawowo. Często rozwija się przez wiele lat. Jednak szybka diagnostyka może uratować nam życie. Dlatego tak ważne jest  wykrycie tej choroby już w początkowym stadium jej rozwoju oraz regularne wykonywanie  badań cytologicznych. Cytologia ma nam pomóc, nie zaszkodzić. To bardzo ważne, ponieważ  raka szyjki macicy można wyleczyć jeśli zostanie on wcześnie wykryty – mówi o idei akcji Ida Karpińska.

Więcej informacji: www.kwiatkobiecosci.pl, www.facebok.com/kwiatkobiecosci

 

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda