mobile
REKLAMA

Debata o bezpieczeństwie

Już w przyszłym tygodniu, we wtorek – 5 grudnia w auli Technikum nr 7 d. „Kolejówka” przy ul. Szczęśliwickiej 56 o godzinie 18.00 odbędzie się doroczna debata o bezpieczeństwie. Na debatę zapraszają Burmistrz Dzielnicy Ochota – Dorota Stegienka oraz Komendant Komendy Rejonowej Policji Warszawa III – Inspektor Albin Bartosiak. W spotkaniu oprócz osób reprezentujących ochocki samorząd i Policję udział wezmą przedstawiciele Straży Miejskiej oraz Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa z Ochoty

Informacja prasowa
Debata o bezpieczeństwie

Burmistzr dzielnicy Ochota zaprasza mieszkańców dzielnicy do obecności i aktywnego uczestnictwa w dyskusji. To świetna okazja, aby porozmawiać o problemach, zgłosić uwagi. Z pewnością kwestie zgłaszane przez Mieszkańców mogą być niezwykle cenne zarówno dla przedstawicieli służb, jak i ochockich samorządowców. Poszukajmy wspólnie skutecznych rozwiązań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w dzielnicy.

Nie zapominajmy, że zarówno Policja, Straż Miejska mają narzędzia do zadbania o nasze bezpieczeństwo, ale nie wszędzie zawsze da się być. To Mieszkańcy najlepiej wiedzą co dzieje się na ich podwórkach, w najbliższej okolicy, a ich zgłoszenia, propozycje rozwiązań mogą podnieść skuteczność działania służb.

Do zobaczenia zatem 5 grudnia.

fot.UD Ochota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda