mobile
REKLAMA

Derby Mazowsza na Rogalińskiej

Już jutro siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrają przedostatnie spotkanie w rozgrywkach II ligi na własnym parkiecie. Rywalem stołecznego klubu będzie Camper Wyszków.

Marcin Kalicki
Derby Mazowsza na Rogalińskiej

Małymi krokami zbliżamy się do zakończenia sezonu 2022/2023 siatkarskiej II ligi. Do zakończenia rozgrywek zostały trzy kolejki. Jedna z nich już jutro. W hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 zmierzą się ze sobą czwarta i piąta drużyna. Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie podejmą Campera Wyszków. Zapowiada się ciekawe widowisko. W wolskim klubie trener Szymon Szlendak będzie miał już do dyspozycji juniorów, którzy wywalczyli tydzień temu czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski. To niewątpliwie ważna kwestia, bowiem w ostatnim meczu ze Spartą Grodzisk Mazowiecki ławka rezerwowych warszawskiego klubu była niemal pusta.

Jak będzie tym razem? –  Jutro czeka nas ważne oraz trudne spotkanie z drużyna z Wyszkowa. Jest to nasz bezpośredni rywal w walce o czwarte miejsce w tabeli. Na pewno będziemy chcieli zrewanżować się za wynik w pierwszej rundzie. W tym meczu chcielibyśmy poprawić elementy, które nie funkcjonowały ostatnim razem. Kibice mogą spodziewać się siatkówki na wysokim poziomie – zapowiada Adam Antoński, środkowy wolskiego klubu.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – KS Camper Wyszków odbędzie się w sobotę, 25 marca w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 w Warszawie. Początek o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania stołecznego klubu na żywo z trybun wolskiego obiektu.

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia/MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda