mobile
REKLAMA

Derby Warszawy w półfinale Mistrzostw Polski!

Siatkarze UMKS MOS Wola Warszawa zmierzą się dzisiaj z KS Metro Warszawa w meczu półfinałowym Mistrzostw Polski Juniorów. Zwycięzcy spotkania zagrają w sobotę o tytuł najlepszej drużyny w kraju, przegrani powalczą o brązowe medale.

Marcin Kalicki
Derby Warszawy w półfinale Mistrzostw Polski!

Ostatni, trzeci mecz grupowy nie miał wielkiego znaczenia dla układu tabeli w grupie A, którą pomimo porażki z AKS V LO Rzeszów wygrali siatkarze UMKS MOS Wola Warszawa. Podopieczni trenera Tomasza Kellera po dwóch zwycięstwach z Akademią Talentów Jastrzębski Węgiel oraz BKS Chemikiem Bydgoszcz miał zapewniony awans do półfinału rozgrywek. Mecz z zespołem z województwa podkarpackiego Wolanie mogli potraktować, jako przygotowanie do walki o medale.

W zgoła odmiennych nastrojach do ostatniego meczu w grupie B podchodzili siatkarze KS Metro Warszawa. Ursynowianie zmierzyli się wczoraj z Treflem Gdańsk. Był to decydujący mecz o awansie do strefy medalowej. Zwycięzca znalazł się w półfinale, przegranym została walka o piąte miejsce. Po pięciosetowej batalii w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim lepsi okazali się zawodnicy stołecznego klubu.

Już dziś o godz. 14:30 rozegrane zostaną wielkie derby Warszawy, w których wyłoniony zostanie finalista Mistrzostw Polski. Niezależnie od wyniku tego spotkania pewne jest to, że do stolicy zawitają medaliści krajowych rozgrywek. Trzymamy kciuki za to, aby były to obydwa stołeczne zespoły.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda