mobile
REKLAMA

Derby Woli dla siatkarek z Rogalińskiej

W ramach rozgrywek Mazowieckiej II Ligi juniorek doszło do meczu derbowego, w którym UMKS MOS Wola III Warszawa podejmował UKS Esperanto II Warszawa.

Marcin Kalicki
Derby Woli dla siatkarek z Rogalińskiej

Podopieczne trenera Janusza Patriaka chciały zrewanżować się za mecz w poprzedniej kolejce, kiedy to przegrały z pierwszą drużyną Esperanto 3:1, co im się udało. Gospodynie od początku meczu popełniały mniej błędów własnych, dobrze prezentując się zarówno w przyjęciu, jak i w zagrywce. Pozwoliło to na wywalczenie kolejnych trzech punktów przez młode siatkarki z Rogalińskiej i umocnienie się na czwartej pozycji w lidze.

UMKS MOS Wola III Warszawa – UKS Esperanto II Warszawa 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)

Mecz z rywalkami zza miedzy podsumowały zawodniczki MOS-u. – Spotkanie pokazało na jakim jesteśmy poziomie, lecz także nad czym musimy jeszcze pracować. Każdy mecz pozwala nam coraz bardziej się ze sobą zgrywać i poszerzać nasze umiejętności. Uważam, że zagrałyśmy dobrze i możemy być z siebie zadowolone – mówi Maja Rogozińska. – Spotkanie z Esperanto uważam za udane. Mecz nam sprawnie poszedł i w około półtorej godziny trzy punkty wpadły na nasze konto w juniorkach. Na boisku panowała świetna atmosfera i chociaż zdarzyło się nam popełniać błędy między innymi w zagrywce i ataku, moim zdaniem spisałyśmy się bardzo dobrze – dodała Zuzanna Zielińska.

W kolejnym meczu Mazowieckiej II Ligi juniorek siatkarki UMKS MOS Wola III Warszawa zmierzą się 17 października w Legionowie z miejscową Iskrą.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda