mobile
REKLAMA

„Do Wołomina jedziemy po zwycięstwo”

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie już w najbliższą sobotę rozegrają mecz 4. kolejki II ligi. Tym razem stołeczny zespół zmierzy się na wyjeździe z IŁ Capital Huraganem Wołomin.

Marcin Kalicki
„Do Wołomina jedziemy po zwycięstwo”

Po trzech kolejkach podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika z trzema wygranymi na koncie zajmują drugie miejsce w lidze tuż za spadkowiczem z Tauron 1. Ligi - BAS-em Białystok. Huragan zaś nie rozpoczął tegorocznych rozgrywek najlepiej. W dwóch z trzech spotkań siatkarze z Wołomina schodzili z boiska po pięciosetowych bojach, jednak cały czas czekają na pierwszą wygraną w lidze. Derby Mazowsza zapowiadają się bardzo ciekawie.

Wszystkie pary 4. kolejki grupy 2 II ligi:

BAS Białystok – MMKS Lotnik Łęczyca

Enea KKS Kozienice – UKS Trójka Międzyrzec Podlaski

Bzura Ozorków – Centrum Augustów

IŁ Capital Huragan Wołomin – MOS Wola Tramwaje Warszawskie

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – KS Metro Warszawa

Arka Tempo Chełm – KS Camper Wyszków

– Do Wołomina jedziemy po zwycięstwo! Wiemy, że to trudny teren i doświadczona drużyna, lecz zrobimy wszystko, aby zaprezentować naszą najlepszą siatkówkę i zapewnić kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Chcemy z meczu na mecz udowadniać, że będziemy wymagającymi rywalami dla każdego przeciwnika. Jeśli chodzi o naszą grę to podczas sobotniego meczu damy z siebie wszystko i wykorzystamy zarówno stałe jak i nowe elementy, nad którymi pracujemy od kilku tygodni. Liczymy na wsparcie kibiców na hali oraz poprzez śledzenie transmisji online – mówi Adam Antoński, środkowy wolskiego klubu.

Mecz IŁ Capital Huragan Wołomin – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrany zostanie w sobotę, 23 października o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” przy ul. Korsaka 4 w Wołominie. Zapraszamy wszystkich kibiców na derby Mazowsza.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda