mobile
REKLAMA

Dobry początek roku na Woli. „Tramwajarze” z kolejnymi punktami

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie po świetnym grudniu kontynuują swoją zwycięską passę. W pierwszym meczu rozegranym w 2023 roku pokonali SMS PZPS II Spała 3:1.

Marcin Kalicki
Dobry początek roku na Woli. „Tramwajarze” z kolejnymi punktami

Spotkanie w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej mogło podobać się kibicom zgromadzonym na trybunach wolskiego obiektu. Młodzież trenująca na co dzień w „spalskich lasach” jedynie w drugim secie osiągnęła przewagę i zdołała wygrać partię. Pozostałe części meczu to popis gry podopiecznych trenera Konrada Copa. Po raz kolejny ze znakomitej strony pokazał się atakujący „Tramwajarzy” Aleksander Czerwiński – zdobywca dwudziestu punktów, a kolejne czternaście „oczek” dołożył przyjmujący Stanisław Chaciński. Trzeba jednak przyznać, że stołeczna drużyna na spotkanie ze Spałą była przygotowana bardzo dobrze. Widać to było zarówno w polu zagrywki, jak i w przyjęciu.

MOS Wola Tramwaje Warszawskie – SMS PZPS II Spała 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:18)

To była bardzo ważna wygrana stołecznego klubu, bowiem pozwoliła zachować szanse na awans do fazy play-off. Po trzynastu kolejkach warszawianie zajmują czwartą lokatę i do drugiej UKS Sparty Grodzisk Mazowiecki tracą tylko trzy punkty. W najbliższą sobotę siatkarze MOS Wola mieli zmierzyć się z KS Lechią II Tomaszów Mazowiecki, jednak „Tramwajarze” poprosili o zmianę terminu tego spotkania ze względu na udział swoich zawodników w Akademickim Młodzieżowym Pucharze Polski. Oznacza to, że najbliższym rywalem wolskiego zespołu będzie lider rozgrywek II ligi – CHKS Arka Chełm. Mecz kolejki rozegrany zostanie w sobotę, 21 stycznia w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej.

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia/MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda