mobile
REKLAMA

Dziewięć miesięcy Gdzie indziej – podróż poślubna po Australii i Azji

Wieczorem, 23. Stycznia odbyło się spotkanie z twórcami blogu Gdzie indziej – Patrycją i Łukaszem Śledzickimi. Opowiadali o swojej niezwykłej podróży poślubnej, trwającej 269 dni!

Julia Ciećwierska
Dziewięć miesięcy Gdzie indziej – podróż poślubna po Australii i Azji

Gdzie indziej to blog podróżniczy, założony przez młodą parę, Patrycję -  aktorkę Teatru Maska i Łukasz – socjologa i antropologa. Na swojej stronie opisują przygotowania do wyprawy jak i samą wyprawę oraz zamieszczają cenne rady o podróżowaniu.

Spotkanie rozpoczęło się o 19. Na początku para ujawniła, że cała wyprawa kosztowała około 55 tyś złotych, zebrane ciężką pracą przez rok. Później opowiedzieli o wyprawie po Australii, jak poznali pana Bogdana, Ukraińca, którego misją było leczenie ludzi o nocy na polu golfowym oraz o azjatach, którzy złapani przez ochronę, musieli zamiatać ślady kół na piasku. Dostaliśmy również cennych informacji o pakowaniu się na taką wyprawę i jak traktować dzikie zwierzęta. Potem usłyszeliśmy o Azji, gdzie zwiedzili lasy równikowe wyglądające jak brokuły, jak byli fotografowani przez mieszkańców tych państw oraz o tym, że należy nauczyć się skręcać przed jazdą na motorze. Z pewnością to wydarzenie było inspiracją dla innych par, jak można spędzać ze sobą czas i pokazało jak ludność innych krajów jest niezwykła.

Źródła: Gdzie indziej

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda