mobile
REKLAMA

Empik zaprasza na spotkanie z Williamem Davisem

W piątek, 22 maja, gościem warszawskiego salonu Empik Junior będzie amerykański kardiolog – William Davis. Twórca odwiedzanej przez miliony internautów strony wheatbellyblog.com oraz dyrektor medyczny programu profilaktyki chorób serca Track Your Plaque opowie o swoich książkach oraz wpływie właściwie zrównoważonej diety na profilaktykę chorób. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. 

TAGI
Empik zaprasza na spotkanie z Williamem Davisem

William Davis jest autorem bestsellerów książkowych: „Dieta bez pszenicy”, „Kuchnia bez pszenicy” i „Dania bez pszenicy w 30 minut (lub mniej)”. W swoich publikacjach ujawnia groźną prawdę na temat współczesnej pszenicy. Od wielu lat jemy zboża modyfikowane, a ich spożywanie ma wpływ na rozwój chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca, choroby serca i wiele innych dolegliwości. Według rozwiniętej przez niego teorii, usunięcie pszenicy z codziennej diety kładzie kres licznym schorzeniom i likwiduje pszenną nadwagę.

Ponieważ pszenica jest składnikiem szeroko stosowanym we współczesnej żywności, przygotowywanie zdrowych, bezglutenowych posiłków początkowo wydaje się zadaniem trudnym. Amerykański naukowiec obok przedstawionych w swoich książkach wieloletnich badań, proponuje także przepisy kulinarne, dzięki którym teoria może spotkać się z codzienną praktyką.

William Davis współpracuje z wieloma czasopismami i portalami poświęconymi zdrowiu. Mieszka w stanie Wisconsin wraz z żoną i trójką dzieci, dla których sam chętnie przyrządza dania bez pszenicy.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda