mobile
REKLAMA

Gdzie spędzić majówkę w mieście?

Majówka to idealny moment, aby aktywnie wypocząć. Koncerty plenerowe, spacery, treningi oraz kino. Zapraszamy na przegląd majówkowych atrakcji.

Redakcja / fot. flickr
Gdzie spędzić majówkę w mieście?

1 MAJA
Holi Party Park Praski Pod Zyrafą
Wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy w godzinach 15.00 -18.00 do Parku Praskiego im. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego na Holi Party! W programie pikniku rzuty proszkiem holi, a także konkursy z nagrodami.


Nowy sezon w Multimedialnym Parku Fontann
Wraz z rozpoczęciem majówki Multimedialny Park Fontann zaprasza na inaugurację nowego pokazu WARS i SAWA. Premierowy pokaz rozpocznie się o godzinie 21:30.


Prochochella
Prochownia Żoliborz na majówkę przygotowała wiele atrakcji. W programie Prochonelli m.in wyprzedaż garażowa, eko warsztaty DIY, silent disco, a takze koncert Meek, Oh Why?. Więcej informacji tutaj.


Śladem warszawskiej prostytucji
Podczas spaceru poświęconego tematyce najstarszego zawodu świata dowiemy się m.in jakich perfum jako wabik erotyczny wybierały zazwyczaj prostytutki oraz skąd wzięło się w domach publicznych czerwone światło. Zbiórka o godz. 19:00 na Placu Teatralnym, u zbiegu z ul. Wierzbową pod pomnikiem Wojciecha Bogusławskiego.


Festiwal Europejski // koncerty: Dębski, Kayah, Nykiel, Soyka
Z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej na Krakowskim Przedmieściu (g. 12.00-18.00) i na terenie Multimedialnego Parku Fontann (g. 19.00-20.30) odbędzie się Festiwal Europejski. W programie m.in konkursy z nagrodami, nauka europejskich tańców, a także liczne koncerty.


Glass Hunters na Święto Pracy
BarKa przy skwerze im. Tadeusza Kahla zaprasza na popołudnie w rytmach z gatunku „dwa szybkie – jeden wolny”. Tytani pracy dyskotekowej Glass Hunters zapraszają już od godziny 20:00.


Wednesdays Unplugged
Na smakowitą porcję akustycznych brzmień zaprasza Hard Rock Cafe Warsaw przy ul. Złotej 59. Start o godzinie 20:00.

2 MAJA
Otwarte treningi biegowe
OSir Ursus przy ul. Sosnkowskiego 3 zaprasza na 75-minutowe treningi na bieżni lekkoatletycznej. Zajęcia będą odbywały się w każdy czwartek o godzinie 19:00.


X Festiwal Chorągwi w Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie
Podczas jubileuszowej X edycji Festiwalu Chorągwi przygotowano pokazy żonglerki flagami, grup sbandieratori, a także spektakle z wykorzystaniem różnych rekwizytów. Festiwal odbędzie się w godzinach 12.00-17.30 na dziedzińcu głównym na terenieMuzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.


Sunset on the roof - Meet me afterwork
Klub level 27 zaprasza wielbicieli popołudniowych chillout’ów przy zachodzie słońca i letnich brzmień na cykl popoułuniowych spotkań pod gołym niebem. O oprawę muzyczną i niezapomniane wrażenia zadba Jacob Core. Rozpoczęcie o godzinie 18:00.

3 MAJA
Wieczorna Starówka z humorkiem
Zapraszamy na spacer po zaułkach staromiejskiej dzielnicy podczas któego dowiemy się m.in kto powołał pierwszą komisję śledczą oraz gdzie znajduje się najwęższa kamienica w Europie. Zbiórka o godz. 19:00 na Mostku Gotyckim przy Kolumnie Zygmunta.


29. Bieg Konstytucji 3 Maja
W celu upamiętnienia 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA organizuje po raz 29. Bieg Konstytucji. Start biegu o godzinie 11:00.

4 MAJA
U Aktorek - spacer po Starych Powązkach
Zapraszamy na spacer poświęcony aktorkom, które pozostawiły po sobie niezwykłe wspomnienia. Podczas spaceru dowiemy się kto nazywany był "Słowikiem przedwojennej Warszawy", a także poznamy tajemnice polskiej Marilyn Monroe. Zbiórka o godz. 11:00 przed II bramą - św. Honoraty przy ul. Powązkowskiej 14.

5 MAJA
Kino na niedzielę: "Miłość i Miłosierdzie"
Historia przepełnionego wiarą życia siostry Faustyny Kowalskiej w filmie "Miłość i Miłosierdzie" w kinie "Świt" przy ul. Wysockiego 11. Rozpoczęcie o godzinie 14:00. Bilety: 12 zł.

źródło: waw4free, kiwiportal

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda