mobile
REKLAMA

Grota solna na Pradze otwarta

Nowa atrakcja na Pradze-Północ. Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji oddał do dyspozycji grotę solną z tężnią solankową. Grota już jest otwarta dla chętnych.

Informacja prasowa
TAGI
Grota solna na Pradze otwarta

Jak działa grota solna?

Czterdziestopięciominutowa sesja daje tyle samo korzyści zdrowotnych co trzydniowy pobyt nad morzem. Jak to możliwe? W grocie panuje swoisty mikroklimat. Parująca sól, która przyjechała do Warszawy z Kopalni Soli z Kłodawy sprawia, że powietrze jest czyste i wysoko zjonizowane, co z kolei korzystnie wpływa na układ oddechowy i funkcjonowanie całego organizmu. W komnacie znajduje się także tężnia solankowa, która wzmacnia działanie soli. Dźwięk płynącej solanki wycisza organizm, pozwala się zrelaksować i nabrać sił witalnych. Wizytę dopełnia koloroterapia oraz muzyka relaksacyjna. 

Godziny otwarcia 

Grota solna wraz z tężnią solankową jest otwarta od 3 stycznia 2022 roku. Od poniedziałku do piątku można z niej korzystać w godzinach 9:00-22:00 (ostatnie wejście o 21:00), w weekendy od 10:00 do 22:00 (ostatnie wejście o 21:00). Wejścia do komnaty odbywają się o pełnych godzinach, czas seansu to 45 min. W trakcie sesji jednocześnie mogą przebywać w grocie maksymalnie 4 osoby.

Obowiązują zapisy pod nr. tel. 22 619-50-31 wew. 106.

W okresie od 3 stycznia do 13 lutego jednorazowe wejście kosztuje 5 zł. Dzieci do 5 roku życia korzystają bezpłatnie.

Fot. UD Praga-Północ

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda