mobile
REKLAMA

Hit kolejki na Rogalińskiej. „Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców do wspierania nas podczas najbliższego spotkania”

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie w najbliższą sobotę zagrają we własnej hali z Arką Tempo Chełm. Mecz trzeciej drużyny II ligi z wiceliderem to najciekawsze spotkanie  6. kolejki.

Marcin Kalicki
Hit kolejki na Rogalińskiej. „Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców do wspierania nas podczas najbliższego spotkania”

Rozstrzygnięcie rywalizacji odpowie na pytanie, który z zespołów będzie zajmował po weekendzie drugie miejsce. Obecnie obydwie drużyny mają po jedenaście punktów. Arka jest jednak wyżej w tabeli ze względu na lepszy bilans setów. Ostateczny wynik spotkania może mieć również duży wpływ na końcową klasyfikację zawodów drugoligowych.

– Niewątpliwie nadchodzące starcie można nazwać spotkaniem „na szczycie”. Przyjeżdża do nas drużyna, z którą mamy bezpośrednią walkę o drugie miejsce w tabeli. Analizując zarówno nasze ostatnie spotkania jak i przeciwnika można spodziewać się bardzo wyrównanej walki o każdy punkt. Oczywiście grając we własnej hali chcemy wykorzystać jej dwa bardzo ważne atuty. Pierwszym z nich jest zagrywka, która dawała nam ogromną przewagę nad rywalami dzięki czemu mogliśmy spokojnie i z łatwością realizować założenia taktyczne. Drugim są oczywiście wolscy kibice! Podczas ostatniego spotkania to właśnie kibice w ciężkim momencie pomogli nam wrócić do dobrej gry i wspierali nas niesamowitym dopingiem. Tak więc, z tego miejsca chciałbym zaprosić wszystkich kibiców do wspierania nas podczas najbliższego spotkania, a na pewno dostarczymy wam masę wrażeń i pokażemy wolę walki – zapowiada Kamil Kubeł, przyjmujący MOS-u.

Spotkanie MOS Wola – Arka pierwotnie miało odbyć się e Chełmie, jednak zespoły doszły do porozumienia i zamieniły gospodarza. Hit kolejki rozpocznie się w sobotę, 6 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. – Zapraszam wszystkich na mecz z Arką Chełm. Będzie się działo – zapewnia Krzysztof Wójcik, trener wolskiego klubu.

My także zapraszamy wszystkich kibiców na niezwykle ciekawie zapowiadające się widowisko siatkarskie na Woli.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda