mobile
REKLAMA

Hit kolejki na Rogalińskiej. Czy „Tramwajarze” postraszą lidera?

Już w najbliższą sobotę, 21 stycznia w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 rozegrany zostanie hit 15. kolejki II ligi grupy 2. Drużyna MOS Wola Tramwaje Warszawskie podejmie niepokonanego dotychczas lidera rozgrywek – CHKS Arkę Chełm.

Marcin Kalicki
Hit kolejki na Rogalińskiej. Czy „Tramwajarze” postraszą lidera?

Siatkarze z Woli od 3 grudnia ubiegłego roku są niepokonani. Warszawianie w tym czasie pokonali kolejno UKS Centrum Augustów, UKS Trójkę Międzyrzec Podlaski, LKS Czarnych Rząśnia i SMS PZPS II Spała. Teraz chcieliby podtrzymać zwycięską passę, ale będzie to niezwykle trudne, bowiem rywalem „Tramwajarzy” będzie wielki faworyt tegorocznych rozgrywek – CHKS Arka Chełm. Zespół, który awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski i już w najbliższą środę zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Goście z Chełma w tym sezonie w czternastu spotkaniach zanotował komplet zwycięstw gromadząc czterdzieści jeden punktów. Jeśli dodamy do tego jedynie sześć straconych setów to wiemy, że zawodnicy Arki nie będą łatwym przeciwnikiem.

Impulsem dla stołecznego klubu może być zmiana trenera. Konrada Copa na stanowisku szkoleniowca MOS-u zastąpił Szymon Szlendak, zaś jego asystentem został dobrze znany na Rogalińskiej, były zawodnik MOS Wola Tramwaje Warszawskie – Marcin Wojtulewicz.

Jak warszawianie przygotowywali się do starcia z zespołem z Chełma? – Treningi wyglądały prawie tak samo jak przed starciami z innymi przeciwnikami. Mamy system, który patrząc na nasz bilans przegranych do wygranych sprawdza się bardzo dobrze i się go trzymamy. Jedynym urozmaiceniem jest pojawienie się nowego trenera, który wprowadził kilka nowych ćwiczeń. Każdy z nas jest świadomy z jakim przeciwnikiem przyjdzie nam się zmierzyć jednak i jacy zawodnicy tam grają. Jest to dla nas idealna okazja żeby się pokazać. W tym meczu wygranie choćby jednego seta będzie dla nas osiągnięciem, chociaż nie takie mecze widziała ta hala i mam nadzieje, że wraz z chłopakami powtórzymy wyczyn z zeszłego sezonu, kiedy to pokonaliśmy BAS Białystok, który był ówczesnym liderem naszej tabeli. Mając to na uwadze chciałbym zaprosić kibiców na siatkarskie święto, które odbędzie na Rogalińskiej 2 w sobotę o 18:00 – zachęca Kacper Żółtański, środkowy MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

My także zachęcamy wszystkich kibiców do dopingowania stołecznym siatkarzom z trybun wolskiej hali.

Fot. MOS Wola/Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda