mobile

Idealne rozwiązanie dla każdej pary: zaręczyny gratis

Kiedy jest najlepszy czas na zaręczyny? Jedni są za tym, aby oświadczyć się bardzo szybko, bo jak się wie, że to ta osoba, to nie ma na co czekać. Inni wolą poznać się trochę  lepiej. 
 

inf. pras. / fot.: pixabay
Idealne rozwiązanie dla każdej pary: zaręczyny gratis

Wyniki ankiet są zgodne: najszczęśliwszymi okazują się kobiety, którym ich partner oświadczył się po około dwóch i pół roku wspólnego życia. Twierdziły one, że był to moment, w którym już znały siłę swojego związku, a nawet zaakceptowały wady swojego faceta. Po tym właśnie okresie kobiety zaczynają więc oczekiwać konkretnych deklaracji i pierścionka zaręczynowego.
Zdarzają się i tacy, którym wystarczy kilka tygodni, by powiedzieć " to ten", " to ta". Kasia, gdy poznała swojego późniejszego męża, od razu wiedziała, że to jest właśnie to:
- Piotrek  oświadczył mi się po czterech tygodniach  i od razu powiedziałam "tak" – wspomina. – On po prostu pasował do mnie jak ulał. Obydwoje byliśmy już po studiach i wiedzieliśmy czego chcemy. Jednak nie spieszyło się nam do ślubu…. Zanim się pobraliśmy, minęły trzy lata.
- Najważniejsze jest wyczuć odpowiedni czas. Jeśli chcemy się zaręczyć zbyt wcześnie, to partnerka (lub partner) może się wystraszyć. Jednak nie można też  przegapić  momentu, kiedy obie strony to tego kroku dojrzały  – mówi Paulina Komorowska, Zareczyny.pl 
- Ślub jest często dla rodziny, wiele osób w nim pomaga, także profesjonaliści. Zaręczyny to intymny moment zakochanych, gdzie każdy mężczyzna chce, aby był to niezapomniany moment w życiu jego kobiety. I stąd mój pomysł, aby mu w tym pomóc: zrealizujemy wybrane scenariusze zaręczynowe, w całości pokrywając koszty. Włącznie z pierścionkiem! – dodała prowadząca portal ekspertka ślubna.
Kto ma w planie zaręczyny, może zrealizować swój scenariusz i to bez wydawania pieniędzy!
Tu i teraz : zaręczyny.pl 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda