mobile
REKLAMA

Indie w środku Białołęki!

Tandoori spices to miejsce dla miłośników wyrazistych smaków. Tu zrozumiesz czym jest tradycyjna indyjska kuchnia. Sprawdź, jak szybko możesz się znaleźć po drugiej stronie świata!

Redakcja
Indie w środku Białołęki!

Tandoori spices to pierwsza indyjska restauracja na warszawskiej Białołęce! Tu spróbujesz prawdziwie indyjskich smaków podanych w tradycyjny sposób. W menu znajdzesz indyjskie zupy (m.in. z soczewicy, jagnięciny czy kukurydzy z kurczakiem) oraz mięsne i wegetariańskie przystawki (pierożki samosa z kurczakiem lub ziemniakami z groszkiem, marynowany kurczak chicken tikka czy marynowany ser paneer tikka). Wśród dań głównych w karcie Tandoori możesz wybrierać spośród długiej listy mięsnych i wegetariańskich propozycji takich jak: veg kofta, bakłażan w sosie pomidorowo-cebulowym czy jagnięcina w sosie śmietanowo-orzechowym. Menu oferuje również ofertę śniadaniową i lunchową. Lokal przygotuje też catering na zamówienie klienta.

Restauracja szykuje swoje potrawy ze świeżych składników i oryginalnych indyjskich produktów. Właścicielem Tandoori spices jest kucharz pochodzący z Azji, dla którego pasją i misją jest gotowanie, zwłaszcza tu, w Warszawie. Nazwa restauracji, jaką nadał, oznacza indyjską przyprawę do potrawy z mięsa przygotowanego w piecu tandoor. Poprzez marynowanie w odpowiednich przyprawach, takich jak chilli czy szafran, danie nabiera charakterystycznych dla kuchni indyjskiej kolorów. A smakuje jeszcze lepiej!

Miejsce to zaskakuje smakami, kolorami i racjonalnymi cenami. Tandoori zaprasza miłośników dobrej kuchni, grupy przyjaciół, rodziny z dziećmi – każdy znajdzie tu miejsce siebie!

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko