mobile

"Jestem gotów na nowe wyzwania"

Pomimo, iż sezon trwa w najlepsze drużyna KS Metro Warszawa nie zwalnia tempa, cały czas wzmacniając skład. Do zespołu prowadzonego przez trenera Wojciecha Szczuckiego dołączył kolejny nowy zawodnik, tym razem jest nim Przemysław Sprawka.

Marcin Kalicki
"Jestem gotów na nowe wyzwania"

26-letni siatkarz mierzący 199 cm jest środkowym bloku. Karierę rozpoczął w drużynie KS Jastrzębie Borynia, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble siatkarskiego szkolenia sięgając m.in. po brązowy medal Mistrzostw Polski kadetów. W latach 2010-2012 bronił barw Jastrzębskiego Węgla w rozgrywkach Młodej Ligi, zaś kolejny sezon spędził w KS AZS Politechnice Śląskiej Gliwice. Po trzech latach nieobecności Przemysław Sprawka wznowił karierę w 2016 roku wiążąc się z drużyną SK Górnik Radlin. To z tego zespołu zawodnik przeniósł się do ursynowskiego Metra.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do KS Metro Warszawa. Chciałbym zrobić wszystko co w mojej możliwości aby jak najlepiej odwdzięczyć się za szansę jaką dostaję. Trenuję z chłopakami już jakiś czas, ale już wiem, że jest to świetna drużyna - to fajna sprawa móc być jej częścią. Mam nadzieję, że czeka mnie tu wspaniała przygoda. Jestem gotów na nowe wyzwania - powiedział Przemysław Sprawka.

Nowy środkowy będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności już dzisiaj. Rywalem Metra w hali przy ul. Niegocińskiej będzie stołeczna Legia.

Źródło/Fot. Anna Klepaczko/LUMIKA/KS Metro Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda