mobile
REKLAMA

„Kibice mogą liczyć na zacięty, pełen emocji mecz”

Po pierwszej porażce w ostatni weekend z IŁ Capital Huraganem Wołomin siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie będą chcieli szybko wrócić na zwycięską ścieżkę. Będą mieli ku temu okazję już w najbliższą sobotę.

Marcin Kalicki
„Kibice mogą liczyć na zacięty, pełen emocji mecz”

Po czterech kolejkach warszawianie zajmują czwartą lokatę w lidze z trzema wygranymi i jedną porażką. W sobotę we własnej hali siatkarze MOS-u postarają się o dopisanie kolejnych punktów do swojego konta, choć nie będzie to łatwe. Rywalem wolskiego klubu będzie bowiem drugi zespół poprzedniego sezonu – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Podopieczni trenera Tomasza Rosy nie zaczęli dobrze tego sezonu i będą szukali punktów w każdym kolejnym starciu. Wszystko to pozwala mieć nadzieję, że sobotnia rywalizacja będzie ciekawym i emocjonującym widowiskiem.

– Do meczu ze Spartą na pewno podejdziemy z czystymi głowami. Przeanalizowaliśmy mecz z Wołominem i wiemy, gdzie popełniliśmy błędy oraz co musimy poprawić w naszej grze. Swoją uwagę w treningu skupiamy głównie na zagrywce. Na pewno będziemy chcieli poprawić ten element gry w nadchodzącym spotkaniu. Kibice mogą liczyć na zacięty, pełen emocji mecz. Z tego miejsca chciałbym również wszystkich bardzo serdecznie zaprosić do kibicowania na ul. Rogalińską 2 w sobotę o godzinie 18:00. Liczymy na Wasze wsparcie i doping – zachęca Paweł Borowski, atakujący wolskiego klubu.

My także zapraszamy w sobotnie popołudnie na trybuny hali sportowej przy ul. Rogalińskiej. Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki rozpocznie się o godz. 18:00, ale warto być chwilę wcześniej.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda