mobile
REKLAMA

Kocham Kino w Multikinie: Zupełnie Nowy Testament

Kapitalnie zabawny film, który o źle urządzonym świecie opowiada językiem „Amelii” – przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament” 14 grudnia 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie

TAGI
Kocham Kino w Multikinie: Zupełnie Nowy Testament

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament” już 14 grudnia o godz. 19:00. „Zupełnie Nowy Testament” jest pełną gagów i absurdalnego humoru „Biblią dla opornych”, niezłą komedią i przyzwoitą tragedią. Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się 15 grudnia 2015 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

„Zupełnie Nowy Testament” to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde („Nic do oclenia”), Yolande Moreau („Serafina”) i Catherine Deneuve w rolach głównych.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda