Kolejna wygrana MOS Wola!

W sobotni wieczór w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 drużyna MOS Wola Warszawa zmierzyła się w ramach rozgrywek siatkarskiej II ligi mężczyzn z KS MOSiR Huraganem Międzyrzec Podlaski.

Podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika po ubiegłotygodniowej wygranej w Wołominie chcieli podtrzymać dobrą passę i odnotować pierwszą wygraną na własnym parkiecie. I udało się, mimo iż początek meczu tego nie zapowiadał. Dwa pierwsze sety padły łupem gości. Gra MOS-u zmieniła się od początku trzeciej partii. Odmienieni, pewni siebie siatkarze z Woli wygrali dwa kolejne sety. Tie-break był bardzo wyrównany. Warszawianie byli bardziej skoncentrowani i potrafili wykorzystać to w decydującym momencie meczu wygrywając piątą partię i cały mecz.

MOS Wola Warszawa - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 3:2 (18:25, 20:25, 25:20, 25:23, 15:12).