mobile

Kolejny etap w sporze "Ratusz-Zygrzak"

Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Krzysztof Zygzak, poinformawał w komunikacie prasowym o umorzeniu przez Prokuraturę Okręgową śledztwo ws. tzw. „afery bemowskiej”. Jako jedni z pierwszych publikujemy tą informację.

TAGI
Kolejny etap w sporze "Ratusz-Zygrzak"

W komunikacie czytamy co następuje:

"W dniu 30 czerwca br. Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła śledztwo wszczęte na skutek zeszłorocznych oskarżeń Pawła B. – odwoływanego wówczas wiceburmistrza Bemowa. Po blisko roku sprawdzania wszystkich wątków i przesłuchaniu kilkudziesięciu świadków nie stwierdzono żadnego przestępstwa.

- Od samego początku mówiliśmy, że cała sprawa to jedynie polityczna intryga wymierzona w Bemowo, które przez lata wyróżniało się na tle innych warszawskich dzielnic – mówi Krzysztof Zygrzak, burmistrz Bemowa.  

Nadszedł moment, aby Hanna Gronkiewicz-Waltz wreszcie zakończyła trwającą od roku bezsensowną walkę z Bemowem. Po decyzji Prokuratury, Prezydent Warszawy straciła jedyny pretekst do nieuznawania demokratycznego wyboru Mieszkańców. Władze Bemowa oczekują, że Hanna Gronkiewicz-Waltz od teraz po prostu zacznie traktować Bemowo nie gorzej niż pozostałe 17 dzielnic Warszawy."

 

Dodatkowych informacji bezpośrednio udzieli burmistrz Krzysztof Zygrzak – tel. 606 924 602.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda