mobile
REKLAMA

Kompleksowa diagnoza i rehabilitacja dzieci w MEDIKAR

W obecnej dobie postępu możliwe jest diagnozowanie prawidłowości rozwoju już od pierwszych dni życia dziecka (w sferze rozwoju ruchowego i psychicznego). Medikar oferuje diagnozę i rehabilitację zarówno niemowląt, jak i starszych dzieci.

TAGI
Kompleksowa diagnoza i rehabilitacja dzieci w MEDIKAR

W placówce Medikaru przyjmują lekarze rehabilitacji, ortopedzi, neurolog dziecięcy i neuropsycholog. Z usług mogą korzystać dzieci w każdym wieku, nie tylko z zaburzeniami neurorozwojowymi, ale również pourazowymi. Medikar zapewnia profesjonalną diagnozę, rehabilitację ruchową prowadzoną przez wykwalifikowany zespół terapeutów oraz szeroki zakres zabiegów fizykoterapeutycznych.

 

W OFERCIE PONADTO:

 

Nauka prawidłowej pielęgnacji niemowląt – HANDLING

Wskazówki jak podczas codziennej pielęgnacji w prawidłowy sposób dostarczać dziecku doświadczeń sensomotorycznych, które wpływają na kształtowanie się jego umiejętności, na poczucie bezpieczeństwa, komfortu i spokoju. Dziecko odczuwając każdy ruch oraz emocje rodziców, nabywa doświadczeń, które umożliwiają mu dokonywanie postępów.

 

Zajęcia z integracji sensorycznej

IS to proces celowej organizacji zmysłów, który umożliwia odpowiednie zareagowanie na odbierane wrażenia sensoryczne oraz kieruje naszymi reakcjami na otoczenie. Terapia IS przyjmuje formę zabawy. Pod kierunkiem wykwalifikowanego terapeuty dziecko jest w stanie osiągnąć sukces, który prawdopodobnie byłby niemożliwy w całkowicie spontanicznej zabawie.

 

Badanie Dziecięcą Skalą Rozwojową

To test, który pozwala m.in. na wczesne wykrywanie sygnałów zaburzeń i opóźnień w rozwoju, słabych i mocnych stron funkcjonowania dziecka, ocenę ważnych dla rozwoju cech temperamentu. Dzięki wczesnej diagnozie oraz szybko podjętej rehabilitacji można wesprzeć prawidłowe wzorce rozwoju dziecka.

 

MEDIKAR

ul. Sielecka 22, Warszawa

Tel.(22) 880 91 33, 500 125 962

www.medikar.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda