mobile
REKLAMA

Koncert Danuty Stankiewicz promujący jej płytę „Groszki i róże”

W poniedziałkowy wieczór 28 lutego 2022 r. w warszawskim Centrum Praskim Koneser przy ulicy Ząbkowskiej 27/31 odbędzie się długo zapowiadana premiera najnowszej płyty Danuty Stankiewicz „Groszki i róże”.

Anna Tomasik
Koncert Danuty Stankiewicz promujący jej płytę „Groszki i róże”

Już jutro w warszawskim Centrum Praskim Koneser odbędzie się długo zapowiadana premiera najnowszej płyty Danuty Stankiewicz. Będzie to okazja do wspomnień. Bo album „Groszki i róże” to zestaw najpopularniejszych piosenek  z repertuaru Ewy Demarczyk w wykonaniu… Danuty Stankiewicz. Na uwagę zasługują ich nowe opracowania aranżacyjne oraz interpretacja, która jednych może zachwycić, drugich zaskoczyć. Z pewnością jednak obok tej płyty nie sposób przejść obojętnie. Albumem „Groszki i róże” Danuta Stankiewicz udowadnia, że potrafi zaśpiewać repertuar znacznie trudniejszy niż w stylu „hopsa-sa” i nie boi się porównań z Czarnym Aniołem Polskiej Piosenki. Ostracyzm artystyczny z pewnością jej nie grozi, a wręcz przeciwnie. „Groszki i róże” otwierają kolejny rozdział w jej karierze. I miejmy nadzieję, że dzięki tej płycie o Stankiewicz znowu będzie głośno, że przypomną sobie o niej media.

Artystce na scenie towarzyszyć będą: Piotr Kubacki – instrumenty klawiszowe, Mirosław Kuźniak – skrzypce, Tomasz Szcześniak – akordeon i Filip Borowski – aktor, satyryk, twórca Kabaretu Filip z Konopi, konferansjer

Gościnnie też pojawi się mieszkający od kilku lat w Polsce Eugeniusz Pijak z Donbasu, znakomity artysta malarz, który zaprezentuje swoje prace artystyczne.

Tekst: Anna Tomasik / Foto: Bartosz Kuśmierski

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda