mobile
REKLAMA

Konkurs architektoniczny na Centrum Aktywności Międzypokoleniowe na Wawrze

Trwa konkurs na Centrum Aktywności Międzypokoleniowej w Wawrze. Nowa inwestycja wpisuje się w środowiskowo-społeczną ofertę dzielnicy.

Informacja Prasowa
Konkurs architektoniczny na Centrum Aktywności Międzypokoleniowe na Wawrze

Celem konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej ośrodka opieki, wsparcia i edukacji dla najmłodszych dzieci oraz osób starszych i osób z niepełnosprawnościami. Wykonany projekt budynku lub zespołu budynków będzie oceniany w trzech kategoriach: atrakcyjność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań, zgodność koncepcji konkursowej z wytycznymi Zamawiającego, realność realizacyjna i ekonomika proponowanych rozwiązań.

Jak podaje strona architektura.um.warszawa.pl, przedmiotem konkursu jest wykonanie koncepcji budynku lub zespołu budynków wraz z otoczeniem, które będą pełnić różne funkcje: żłobek dla 150 dzieci, Centrum Aktywności Międzypokoleniowej z domem dziennego pobytu dla seniorów, ośrodek wsparcia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną ze sprzężeniami i autyzmem, zieleń rekreacyjna, parkowa i leśna, zagospodarowanie terenu z miejscami parkingowymi i drogami wewnętrznymi.

Konkurs jest jednoetapowy i ograniczony, w którym uczestnicy składają wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie. Zamawiający dopuszcza do udziału w Konkursie i zaprasza do składania prac konkursowych Uczestników spełniających wymagania określone w regulaminie konkursu.

Nagrodami w konkursie są nagrody i wyróżnienia pieniężne oraz zaproszenie do negocjacji dla autora lub autorów wybranej pracy konkursowej w celu wykonania usługi na podstawie wybranej pracy konkursowej.

Regulamin wraz ze wszystkimi załącznikami dostępny na stronie zamowienia.um.warszawa.pl

Termin składania wniosków trwa do 3.09.2021

Fot. architektura.um.warszawa.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda