mobile

Konkurs Artystyczny dla Rodzin

W tym magicznym okresie świątecznym, Urząd Dzielnicy Bemowo m.st Warszawy zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w wyjątkowym konkursie artystycznym

Informacja prasowa
Konkurs Artystyczny dla Rodzin

Czas Waszych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, w którym warto poświęcić czas na wspólne rodzinne aktywności i radosne chwile. Jak spędzacie świąteczny czas w swoich domach? Czy tworzycie własnoręczne ozdoby choinkowe i dekoracje? To okazja aby się tym pochwalić!

Konkurs Artystyczny – Jak wziąć udział?

Konkurs skierowany jest przede wszystkim najmłodszych, ale również ich rodziców. Podzielcie się  swoją twórczością w dwóch  kategoriach: ozdoby choinkowe oraz stroje karnawałowe.

1. Własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe: Najmłodsi artyści, pokażcie jakie magiczne ozdoby potraficie stworzyć! Korzystajcie z papieru, nożyczek, brokatu, bibułek – wszystko, co Wam przyjdzie do głowy. Niech Wasze własnoręczne ozdoby zapełnią Wasze domy świątecznym ciepłem.

2. Stroje karnawałowe z pomocą rodziców: Kategoria dla rodziców i dzieci – stwórzcie razem niezapomniane stroje karnawałowe. Odrzućcie gotowe rozwiązania z wypożyczalni i pozwólcie swojej kreatywności rozkwitać. Im bardziej samodzielne, tym lepiej!

Przesyłanie prac i nagrody

Prace w obu kategoriach będą przyjmowane do 1 stycznia 2024 roku. Aby wziąć udział, sfotografujcie swoje dzieła i prześlijcie na adres e-mail: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl.

Nagrody czekają na najbardziej kreatywne i niepowtarzalne prace. Urząd Miasta Warszawa zachęca do wspólnej zabawy i kreatywności. 

fot.pixabay

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda