mobile

Konkurs na kandydata na koordynatora Młodzieżowej Rady Dzielnicy Białołęka

Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy ogłasza konkurs na kandydata na Koordynatora Młodzieżowej Rady Dzielnicy Białołęka.

inf. prasowa

Zakres zadań wykonywanych przez Koordynatora:

  • współpraca z: Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Przewodniczącym Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Doradcą ds. młodzieży  w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Białołęcką Radą Seniorów oraz opiekunami samorządów szkolnych - w szczególności w zakresie organizacji sesji,
  • utworzenie i aktualizowanie bazy kontaktowej do opiekunów szkolnych samorządów uczniowskich i współpraca z nimi,
  • przekazywanie szkołom i rodzicom członków Młodzieżowej Rady Dzielnicy informacji na temat planowanych terminów i organizacji spotkań Młodzieżowej Rady Dzielnicy,
  • monitorowanie wykonywania zadań przez członków Młodzieżowej Rady Dzielnicy, do których wykonania zobowiązali się w ramach pełnionych funkcji,
  • udział w posiedzeniach Młodzieżowej Rady Dzielnicy i pełnienie funkcji doradczo – koordynacyjnej,
  • sporządzanie miesięcznych sprawozdań z prac Młodzieżowej Rady Dzielnicy oraz wykonanych czynności i przekazywanie ich do Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy dla Dzielnicy Białołęka,
  • wspieranie działań Młodzieżowej Rady Dzielnicy w realizacji projektów na rzecz Dzielnicy Białołęka tj. debat, konferencji, konkursów, konsultacji, prelekcji w szkołach, akcji charytatywnych, itp.,
  • zbieranie i przekazywanie członkom Młodzieżowej Rady Dzielnicy aktualnych informacji dotyczących ważnych wydarzeń odnoszących się do Dzielnicy Białołęka jak i m.st. Warszawy,
  • współpraca z Centrum Komunikacji Społecznej m.st. Warszawy w zakresie działań skierowanych do młodzieży,
  • przekazywanie do Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej dla Dzielnicy Białołęka informacji z zakresu działania Młodzieżowej Rady Dzielnicy w celu aktualizowania zakładki dotyczącej Młodzieżowej Rady Dzielnicy na stronie internetowej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy,
  • organizacja wyborów do Młodzieżowej Rady Dzielnicy, zgodnie z zapisami Ordynacji Wyborczej, stanowiącej załącznik nr 1 do Statutu Młodzieżowej Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, stanowiącego załącznik do uchwały nr LXIV/288/10 Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy z dnia 19 października 2010 r. w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Dzielnicy Białołęka (ze zm.), a także przeprowadzanie wyborów uzupełniających do Młodzieżowej Rady Dzielnicy,
  • przekazywanie Przewodniczącemu Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy oraz do Wydziału Obsługi Rady dla Dzielnicy Białołęka protokołów z przeprowadzonych wyborów do Młodzieżowej Rady Dzielnicy,
  • przekazywanie Przewodniczącemu Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy oraz do Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy dla Dzielnicy Białołęka wszelkich informacji dotyczących organizacji Młodzieżowej Rady Dzielnicy, a w szczególności informacji o wyborze: Prezydium Rady, Komisji tematycznych, grup roboczych,
  • przygotowywanie wraz z członkami Młodzieżowej Rady Dzielnicy prezentacji na sesje Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy,
  • czuwanie nad zgodnością działalności Młodzieżowej Rady Dzielnicy ze Statutem Młodzieżowej Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.

Miejsce wykonywania zadań:

Dzielnica Białołęka m.st. Warszawy

Rodzaj współpracy w zakresie realizacji zadań:

umowa zlecenie do 31 grudnia 2021 r.

Wymagania niezbędne:

  • obywatelstwo polskie,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia,
  • doświadczenie w pracy z młodzieżą,
  • wykształcenie wyższe minimum I stopnia.

Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
  • list motywacyjny,
  • kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych minimum I stopnia,
  • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Termin i miejsce składania dokumentów:

do 31 grudnia 2020 r. na adres: bialoleka.wor@um.warszawa.pl

Rozmowa kwalifikacyjna:

odbędzie się w terminie 4 – 8 stycznia 2021 r.

Załączniki:

Źródło: UD Białołęka

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda