mobile

Libero ONICO Warszawa zostaje w stolicy na dłużej!

Przed sezonem 2018/2019 Dominik Jaglarski podpisał roczny kontrakt z ONICO Warszawa, z zapisem umożliwiającym przedłużenie umowy na kolejny sezon. Klub zdecydował się na skorzystanie z tej opcji, a tym samym 21-letni libero zostaje w stolicy na dłużej!

Marcin Kalicki
Libero ONICO Warszawa zostaje w stolicy na dłużej!

Dominik Jaglarski został zawodnikiem ONICO przed sezonem 2018/2019. Był to dla niego powrót do Warszawy, bo w przeszłości występował już w stołecznej drużynie. Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia o kolejny. Klub z niej skorzystał, a to oznacza, że "Jaglar" zostaje w stolicy przynajmniej do końca sezonu 2019/2020.

- Cieszę się z możliwości pozostania w stolicy na następny rok. Warszawa jest bardzo bliska mojemu sercu, spędziłem tutaj kilka sezonów, a w każdym następnym utożsamiałem się z nią jeszcze bardziej. To będzie kolejny mały krok w mojej karierze, który mam nadzieję zaowocuje w przyszłości. Patrząc przez pryzmat tego sezonu widzę, w których elementach mam największe braki i skrupulatnie będę starał się je wyeliminować - powiedział Jaglarski.

​- Dominik jest wartościowym członkiem zespołu, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie współpracy. Zależy nam na tym, by dalej promować młodych i utalentowanych zawodników z Warszawy i okolic, tak jak bywało to do tej pory. Liczymy, że w przyszłości będziemy mogli cieszyć się ze wspólnych sukcesów - dodał Piotr Gacek, prezes ONICO Warszawa.

Dominik Jaglarski urodził się 20 czerwca 1997 roku. Karierę rozpoczynał w Nowym Dworze Mazowieckim. Następnie występował dla stołecznego MOS-u Wola Warszawa, skąd przed sezonem 2015/2016 trafił do AZS-u Politechniki Warszawskiej. W drużynie prowadzonej wówczas przez Jakuba Bednaruka nie przebił się do składu i zaledwie po roku trafił do drugoligowego BBTS-u Bielsko Biała, a pod koniec 2017 roku na skutek kontuzji Kajetana Marka został awansowany do plusligowego zespołu bielszczan. W sezonie 2017/2018 wystąpił w 16 meczach, natomiast latem 2018 roku ponownie trafił do warszawskiego klubu, w którym zostaje na dłużej.

Źródło/Fot. onicowarszawa.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda