Libero ONICO Warszawa zostaje w stolicy na dłużej!
Przed sezonem 2018/2019 Dominik Jaglarski podpisał roczny kontrakt z ONICO Warszawa, z zapisem umożliwiającym przedłużenie umowy na kolejny sezon. Klub zdecydował się na skorzystanie z tej opcji, a tym samym 21-letni libero zostaje w stolicy na dłużej!
Dominik Jaglarski został zawodnikiem ONICO przed sezonem 2018/2019. Był to dla niego powrót do Warszawy, bo w przeszłości występował już w stołecznej drużynie. Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia o kolejny. Klub z niej skorzystał, a to oznacza, że "Jaglar" zostaje w stolicy przynajmniej do końca sezonu 2019/2020.
- Cieszę się z możliwości pozostania w stolicy na następny rok. Warszawa jest bardzo bliska mojemu sercu, spędziłem tutaj kilka sezonów, a w każdym następnym utożsamiałem się z nią jeszcze bardziej. To będzie kolejny mały krok w mojej karierze, który mam nadzieję zaowocuje w przyszłości. Patrząc przez pryzmat tego sezonu widzę, w których elementach mam największe braki i skrupulatnie będę starał się je wyeliminować - powiedział Jaglarski.
- Dominik jest wartościowym członkiem zespołu, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie współpracy. Zależy nam na tym, by dalej promować młodych i utalentowanych zawodników z Warszawy i okolic, tak jak bywało to do tej pory. Liczymy, że w przyszłości będziemy mogli cieszyć się ze wspólnych sukcesów - dodał Piotr Gacek, prezes ONICO Warszawa.
Dominik Jaglarski urodził się 20 czerwca 1997 roku. Karierę rozpoczynał w Nowym Dworze Mazowieckim. Następnie występował dla stołecznego MOS-u Wola Warszawa, skąd przed sezonem 2015/2016 trafił do AZS-u Politechniki Warszawskiej. W drużynie prowadzonej wówczas przez Jakuba Bednaruka nie przebił się do składu i zaledwie po roku trafił do drugoligowego BBTS-u Bielsko Biała, a pod koniec 2017 roku na skutek kontuzji Kajetana Marka został awansowany do plusligowego zespołu bielszczan. W sezonie 2017/2018 wystąpił w 16 meczach, natomiast latem 2018 roku ponownie trafił do warszawskiego klubu, w którym zostaje na dłużej.
Źródło/Fot. onicowarszawa.pl


























![[KONKURS] Wygraj najnowszą książkę Marty Zaborowskiej - premiera 1 lipca](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/073dc21a177e593af05937574a505dc2b5bedbc6.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/d16bfc4bd199cda12e0c1c13efa6cda0711f6450.jpeg)
![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5e375e6a24da2e066ad74ba93d6511eb1239e293.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9175df796924cbc775c4c2c80f0f8a83fe3e0a0d.jpeg)















