mobile
REKLAMA

Lipcowe spotkania w UrsynLabie

UrsynLab – Przedsiębiorczy Ursynów, czyli miejsce dla osób przedsiębiorczych i kreatywnych ma już, obejmujący 11 spotkań, program na lipiec. Tradycyjnie co poniedziałek odbywają się konsultacje „ABC działalności gospodarczej”, zorganizowane zostanie kolejne spotkanie networkingowe oraz drugie warsztaty związane z marketingiem i reklamą. Uzupełnieniem programu będą trzy spotkania poświęcone: rękojmi i gwarancji, technikom sprzedaży oraz skutecznemu zarządzaniu kadrami.

 
Informacja prasowa
Lipcowe spotkania w UrsynLabie

Lipcowe spotkania w UrsynLabie 

 

Tradycyjnie w lipcowe poniedziałki zapraszamy na konsultacje „ABC działalności gospodarczej”, prowadzone przez pracowników Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń dla Dzielnicy Ursynów. Początek miesiąca to spotkanie „Rękojmia i gwarancja przy sprzedaży towarów i usług”.  Swoją ofertę wsparcia finansowego przedstawi wszystkim zainteresowanym Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. W lipcu odbędą się drugie warsztaty w ramach cyklu warsztatów związanych z marketingiem i reklamą. Kontynuujemy także budowę społeczności ursynowskich przedsiębiorców - 24 lipca odbędzie się kolejne spotkanie networkingowe „10 paradoksalnych przykazań lidera i profesjonalisty”, które poprowadzi niezawodny Grzegorz Turniak.

 

Spotkania, na które obowiązują zapisy, to:

 

Ursynów wspiera przedsiębiorczych!

UrsynLab – Przedsiębiorczy Ursynów, to przestrzeń dla osób przedsiębiorczych i kreatywnych z Ursynowa i Warszawy, zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji i budowaniem środowiska lokalnej przedsiębiorczości. Razem z nimi chcemy zmieniać dzielnicę i miasto. Znaleźć nas można w samym sercu Ursynowa, w lokalu położonym przy wejściu do Multikina (al. Komisji Edukacji Narodowej 60). Pracownicy punktu czekają na mieszkańców od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 - 17.00. W przypadku wydarzeń popołudniowych wydłużamy godziny pracy. Dla przedsiębiorczych mieszkańców Ursynowa dostępna jest także przestrzeń coworkingowa.

fot UDUrsynów

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda