mobile
REKLAMA

Maluj, twórz i baw się: „Bemikowo - rodzinne poranki” wracają do Galerii Bemowo

Warsztaty „Bemikowo - rodzinne poranki” wracają do Galerii Bemowo! Przygotujcie się na twórcze sobotnie poranki pełne malowania, śmiechu i zabawy! Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbędzie się w sobotę, 22 czerwca w godz. 11.00-13.00. Na najmłodszych klientów Galerii Bemowo czekają warsztaty malowania figurek gipsowych.

Artykuł sponsorowany
Maluj, twórz i baw się: „Bemikowo - rodzinne poranki” wracają do Galerii Bemowo

„Bemikowo - rodzinne poranki” to wyjątkowa okazja, by dzieci mogły rozwijać swoje talenty artystyczne w towarzystwie rodziny i rówieśników. Warsztaty powracają z nową energią i ciekawymi tematami. Spotkania będą odbywać się regularnie, dostarczając niezapomnianych wrażeń najmłodszym uczestnikom.

 

Na pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 22 czerwca w godz. 11.0-13.00 dzieci będą mogły pomalować gipsowe figurki przedstawiające ulubione postacie z bajek i nie tylko. Najmłodsi, pod czujnym okiem rodziców i animatorów, będą mogły wyrazić swoją kreatywność i stworzyć unikalne dzieła sztuki.

Warsztaty "Bemikowo - rodzinne poranki" są całkowicie bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Spotkania odbywają się w Galerii Bemowo, na pierwszym piętrze, na dziecięcym placu zabaw (przy strefie gastronomicznej). Zachęcamy do spędzenia sobotniego przedpołudnia w twórczej i przyjaznej atmosferze.

Szczegóły dotyczące warsztatów są dostępne na profilu Galerii Bemowo na Facebooku oraz na specjalnej grupie na Facebooku poświęconej projektowi „Bemikowo - rodzinne poranki”.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda