mobile
REKLAMA

Maraton Zumby z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 11 listopada 2023 roku, o godzinie 15:00, hala sportowa przy ul. Nowowiejskiej 37b w Warszawie stanie się areną niezapomnianej imprezy sportowej. Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy Dzielnicy Ochota zaprasza wszystkich miłośników aktywności fizycznej oraz patriotów do udziału w Biało-Czerwonym Maratonie Zumby, z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Informacja prasowa
Maraton Zumby z okazji Dnia Niepodległości

Jednym z najlepszych sposobów na uczczenie naszej niepodległości jest wspólna zabawa i aktywność fizyczna, a co lepsze, niż energia i radość Zumby? To wydarzenie zapowiada się jako niezapomniana okazja do spędzenia aktywnie czasu w patriotycznym duchu.

Maraton Zumby rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa aż do godziny 17:00. To dwie pełne godziny intensywnego tańca, po których każdy uczestnik poczuje w sobie prawdziwego ducha Niepodległości. Organizatorzy przygotowali różnorodny program, który z pewnością dostarczy uczestnikom wiele radości i pozytywnej energii. Będą to niezapomniane dwie godziny rytmicznej zabawy pod okiem doświadczonych instruktorów Zumby.

Jednym z najważniejszych aspektów tego wydarzenia jest fakt, że udział w Biało-Czerwonym Maratonie Zumby jest całkowicie bezpłatny. To okazja, aby włączyć się w obchody Dnia Niepodległości i spędzić aktywnie czas bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w Biało-Czerwonym Maratonie Zumby, zachęcamy do dokonania rejestracji za pomocą formularza dostępnego pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdiT054ejSPI2WOp1iFxX0gHJPejQ7XU4zNRtiZDQyvToB-LA/viewform?fbclid=IwAR2N6vT7TWvPNPspGigl83ZoJ_D2C7oVwDdGHCQgtSMR7dOPKsRpW6gLXgY

Regulamin:

https://drive.google.com/file/d/1kWfVDORlu4Z5DStSD7MeKgcn91MtWOAY/view

Biało-Czerwony Maraton Zumby to doskonała okazja, aby uczcić Dzień Niepodległości w aktywny sposób, w duchu zabawy i wspólnoty. Niezależnie od wieku czy poziomu sprawności fizycznej, każdy może wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie zwlekaj, przyjdź i podziel się radością tańca z innymi patriotami! Czekamy na Ciebie 11 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 w hali sportowej przy ul. Nowowiejskiej 37b.

Do zobaczenia na parkiecie w biało-czerwonych barwach!

fot.UDOchota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda