mobile
REKLAMA

Mecz o „sześć” punktów. „Damy z siebie wszystko”

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z AZS UWM Olsztyn siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie chcą podtrzymać passę wygranych i wywalczyć komplet punktów w spotkaniu z KKS Kozienice. Czy im się to uda? Przekonamy się już jutro. Zapraszamy do kibicowania „Tramwajarzom” z trybun hali przy ul. Rogalińskiej.

Marcin Kalicki
Mecz o „sześć” punktów. „Damy z siebie wszystko”

Mecz na Woli będzie bardzo ważnym pojedynkiem dla układu tabeli. Obydwie drużyny dzieli bowiem jeden punkt. Jeśli Wolanie zwyciężą wyprzedzą siatkarzy z Kozienic, jeśli wygrają goście będą mieli już cztery oczka przewagi nad podopiecznymi trenera Konrada Copa.

Przed tygodniem obydwie drużyny grały przed własną publicznością. MOS Wola Tramwaje Warszawskie pokonał 3:1 Akademików z Olsztyna, zaś Enea KKS Kozienice musiała uznać wyższość warszawskiego Metra.

– W najbliższą sobotę czeka nas kolejny bardzo ważny mecz. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół ENEA KKS Kozienice, z którym zagramy na naszej hali. Obecny układ w tabeli po 7. kolejce jest taki, że zajmujemy 7. miejsce z dorobkiem 11 punktów. Co ciekawe, zespoły z miejsc 4-6 mają ich 12, w tym nasz jutrzejszy przeciwnik. W tej sytuacji, wygrywając jutro za 3 punkty możemy przesunąć się aż o 3 oczka wyżej w tabeli, na czym bardzo nam zależy. To sprawia, że sobotni mecz jest dla nas tak ważny. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych kibiców w sobotę na Rogala. Na pewno damy z siebie wszystko – zapewnia Jan Lizińczyk, siatkarz wolskiego klubu.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – Enea KKS Kozienice rozpocznie się w sobotę, 19 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Zapraszamy do kibicowania wolskiej drużynie z trybun oraz czytania relacji ze spotkania na łamach Informatora Stolicy, patrona medialnego zespołu.

Fot. MOS Wola/Ana Okolus Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda