mobile
REKLAMA

Międzynarodowy Dzień Jogi w Parku Agrykola trwa

W dniach 17-18 czerwca w warszawskim Parku Agrykola odbywa się Międzynarodowy Dzień Jogi, wydarzenie dedykowane miłośnikom jogi oraz zdrowego stylu życia. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych aktywnościach, warsztatach i pokazach. Każdy bez wątpienia znajdzie coś interesującego dla siebie, niezależnie od poziomu doświadczenia w praktykowaniu jogi

Informacja prasowa
TAGI
Międzynarodowy Dzień Jogi w Parku Agrykola trwa

Podczas Międzynarodowego Dnia Jogi odbędą się liczne atrakcje, mające na celu promowanie zdrowia i równowagi. Doświadczeni instruktorzy będą udzielać porad i konsultacji, pomagając uczestnikom w doskonaleniu technik jogi oraz odpowiadając na pytania związane z tą praktyką. Pokazy różnych szkół i technik jogi dostarczą inspiracji i możliwości poznania różnorodności tej duchowej formy ćwiczeń.

Plenerowe sesje jogi i medytacji

Uczestnicy będą mieli także okazję wziąć udział w plenerowych sesjach jogi i medytacji, które pozwolą im poczuć harmonię z otaczającą naturą i zrelaksować się w spokojnej atmosferze w Parku Agrykola. W ramach wydarzenia odbędą się również pokazy tradycyjnego tańca indyjskiego, które dostarczą uczestnikom wrażeń kulturowych i artystycznych.

Tuż obok Wege Festiwal

Jednym z głównych elementów Dnia Jogi będzie Wege Festiwal, który odbywać się będzie równolegle. Na festiwalu będzie można spróbować różnorodnych potraw wegetariańskich i wegańskich z całego świata. Kuchnie z różnych regionów zaprezentują swoje kulinarne smaki, oferując odwiedzającym unikalne doznania kulinarne. Ale Wege Festiwal to nie tylko jedzenie! Na miejscu znajdziecie także naturalne kosmetyki, a także w duchu Eko i Zero Waste będą dostępne różnorodne dodatki, takie jak ekologiczne torby, ręcznie tworzona biżuteria, czy przepiękne lasy w słoikach!

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do wzięcia udziału w Międzynarodowym Dniu Jogi w Parku Agrykola. To doskonała okazja nie tylko do rozwinięcia swoich umiejętności jogi, ale również do odkrycia różnorodności kulinarnych i kulturowych, jakie oferuje Wege Festiwal.

Zapraszamy jeszcze dziś w godz. 12 - 18 do Parku Agrykola!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich entuzjastów zdrowego stylu życia do wzięcia udziału w tym wyjątkowym święcie jogi i wegetarianizmu.

fot.mat.org.


 


 


 


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda