mobile
REKLAMA

Miłosna podróż przez wieki w Bibliotece Głównej

Jutro w Bibliotece Głównej przy ul. Kolegiackiej 3 odbędzie się wyjątkowe spotkanie autorskie z Marią Paszyńską. Początek o godz. 18:30. Autorka zabierze uczestników w miłosną podróż przez różne epoki, odkrywając tajemnice bohaterów i ich uczuć w kontekście historycznym

oprac. Klaudia Kwasek
Miłosna podróż przez wieki w Bibliotece Głównej

22 lutego o godzinie 18:30, w Bibliotece Głównej zlokalizowanej przy ul. Kolegiackiej 3, odbędzie się spotkanie autorskie z Marią Paszyńską.

Życie kreśli najbardziej fascynujące historie, co sprawia, że powieści historyczne cieszą się ogromną popularnością. Maria Paszyńska w swoich utworach wychwytuje najbardziej intrygujące aspekty historii, tworząc na ich podstawie fabułę swoich powieści. Opowiada o bohaterach i ich losach, przykładając szczególną uwagę do wątków miłosnych.

Organizatorem spotkania jest Urząd Dzielnicy Wilanów, który podkreśla, że będzie to emocjonująca podróż przez wieki, w trakcie której poruszone zostaną tematy miłości na dworze sułtana Sulejmana, specyfiki uczuć w epoce Jagiellonów oraz ich odzwierciedlenia w XX wieku.

fot. UMW

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda